reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszelek u niemowlaka

Dołączył(a)
9 Kwiecień 2008
Postów
12
Miasto
Bogatynia
Mój Synuś mając ledwie kilkanaście dni i od czasu do czasu niepokojąco kaszle,psika.Ale jeszcze nie był na dworze,nie przegrzewamy go,ale też nie ma przeciągów...Cóż robić?
 
reklama
takie maluchy nie umieja jeszcze dbrze polykac slinki i moze slinka sie zakrztusi ale jesli cie to niepkoi idz do lekarza b u nas jest epidemia wirusowego zapalenia pluc u dzieci sama bylam z malym w szpitalu na to zero goraczki tylko kaszel
 
Moja niunia była na tyle cwana,że nauczyła się udawać kaszelek.Pojechaliśmy z nią do lekarza a tu Pani doktor mówi nam,że ona jest zupełnie zdrowa :happy: Powiedziała też,że jeśli dziecko nie kaszle w czasie snu to nie ma się czym martwić.
A kaszelek udaje do tej pory cwaniara jedna :-)
 
Witam, tkj, dziewczyny tu pisza u noworodkow jest to normalne one w ten sposob oczyszcaja sobie nosek i gardelko(bo inaczej nie umia) :tak:Moja corcia tez bardzo czesto tak robila, i wyczytalam kiedys w gazecie dla mam ze to normalne i samo zniknelo z czasem:tak::tak:
 
A moze w domku jest za sucho?my mielismy podobnie:tak: i pomogalo stawianie wody pod kaloryferem a teraz juz jest ok bo wietrzymy codziennie mieszkanko bo jest cieplej
 
reklama
Mój 2 miesięczny synek tez ma kaszelek i katarek taki delikatny. Byliśmy wczoraj u pediatry i pani doktor nic nie zobaczyła w gardełku. Niby jest czyste. Płucka tez osłuchała i wszystko ok. Przepisała syrop prawoślazowy i calcium.
Zastanawiam się czy to może być na tle alergicznym???
 
Do góry