reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Kaszelek u niemowlaka

Miasto
Bogatynia
Rozwiązania
0
Mój Synuś mając ledwie kilkanaście dni i od czasu do czasu niepokojąco kaszle,psika.Ale jeszcze nie był na dworze,nie przegrzewamy go,ale też nie ma przeciągów...Cóż robić?

reklama

irfinka

psotnisia
Miasto
Nowy Targ
Rozwiązania
0
takie maluchy nie umieja jeszcze dbrze polykac slinki i moze slinka sie zakrztusi ale jesli cie to niepkoi idz do lekarza b u nas jest epidemia wirusowego zapalenia pluc u dzieci sama bylam z malym w szpitalu na to zero goraczki tylko kaszel

Mangie

Fanka BB :)
Miasto
Anglia
Rozwiązania
0
Moja mala tez psikala, lekarka mi powiedziala, ze u takich maluszkow to normalne bo one sobie w ten sposob oczyszczaja nosek.

Mili_22

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Moja niunia była na tyle cwana,że nauczyła się udawać kaszelek.Pojechaliśmy z nią do lekarza a tu Pani doktor mówi nam,że ona jest zupełnie zdrowa :happy: Powiedziała też,że jeśli dziecko nie kaszle w czasie snu to nie ma się czym martwić.
A kaszelek udaje do tej pory cwaniara jedna :-)

Miasto
Northampton || UK
Rozwiązania
0
Witam, tkj, dziewczyny tu pisza u noworodkow jest to normalne one w ten sposob oczyszcaja sobie nosek i gardelko(bo inaczej nie umia) :tak:Moja corcia tez bardzo czesto tak robila, i wyczytalam kiedys w gazecie dla mam ze to normalne i samo zniknelo z czasem:tak::tak:

MamaNastki

Mamusie październikowe 07
Miasto
Aberdeen
Rozwiązania
0
A moze w domku jest za sucho?my mielismy podobnie:tak: i pomogalo stawianie wody pod kaloryferem a teraz juz jest ok bo wietrzymy codziennie mieszkanko bo jest cieplej

reklama

madzik449

Zaciekawiona BB
Miasto
Leszno
Rozwiązania
0
Mój 2 miesięczny synek tez ma kaszelek i katarek taki delikatny. Byliśmy wczoraj u pediatry i pani doktor nic nie zobaczyła w gardełku. Niby jest czyste. Płucka tez osłuchała i wszystko ok. Przepisała syrop prawoślazowy i calcium.
Zastanawiam się czy to może być na tle alergicznym???

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry