reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Kaszelek u niemowlaka

Miasto
Bogatynia
Mój Synuś mając ledwie kilkanaście dni i od czasu do czasu niepokojąco kaszle,psika.Ale jeszcze nie był na dworze,nie przegrzewamy go,ale też nie ma przeciągów...Cóż robić?

reklama

irfinka

psotnisia
Miasto
Nowy Targ
takie maluchy nie umieja jeszcze dbrze polykac slinki i moze slinka sie zakrztusi ale jesli cie to niepkoi idz do lekarza b u nas jest epidemia wirusowego zapalenia pluc u dzieci sama bylam z malym w szpitalu na to zero goraczki tylko kaszel

Mili_22

Zaangażowana w BB
Moja niunia była na tyle cwana,że nauczyła się udawać kaszelek.Pojechaliśmy z nią do lekarza a tu Pani doktor mówi nam,że ona jest zupełnie zdrowa :happy: Powiedziała też,że jeśli dziecko nie kaszle w czasie snu to nie ma się czym martwić.
A kaszelek udaje do tej pory cwaniara jedna :-)

Miasto
Northampton || UK
Witam, tkj, dziewczyny tu pisza u noworodkow jest to normalne one w ten sposob oczyszcaja sobie nosek i gardelko(bo inaczej nie umia) :tak:Moja corcia tez bardzo czesto tak robila, i wyczytalam kiedys w gazecie dla mam ze to normalne i samo zniknelo z czasem:tak::tak:

MamaNastki

Mamusie październikowe 07
Miasto
Aberdeen
A moze w domku jest za sucho?my mielismy podobnie:tak: i pomogalo stawianie wody pod kaloryferem a teraz juz jest ok bo wietrzymy codziennie mieszkanko bo jest cieplej

reklama

madzik449

Zaciekawiona BB
Miasto
Leszno
Mój 2 miesięczny synek tez ma kaszelek i katarek taki delikatny. Byliśmy wczoraj u pediatry i pani doktor nic nie zobaczyła w gardełku. Niby jest czyste. Płucka tez osłuchała i wszystko ok. Przepisała syrop prawoślazowy i calcium.
Zastanawiam się czy to może być na tle alergicznym???

Do góry