reklama

Kaszelek u niemowlaka

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez danon7715, 21 Kwiecień 2008.

1. danon7715

danon7715 Zaciekawiona BB

Mój Synuś mając ledwie kilkanaście dni i od czasu do czasu niepokojąco kaszle,psika.Ale jeszcze nie był na dworze,nie przegrzewamy go,ale też nie ma przeciągów...Cóż robić?

2. irfinka

irfinka psotnisia

takie maluchy nie umieja jeszcze dbrze polykac slinki i moze slinka sie zakrztusi ale jesli cie to niepkoi idz do lekarza b u nas jest epidemia wirusowego zapalenia pluc u dzieci sama bylam z malym w szpitalu na to zero goraczki tylko kaszel

3. reklama
  4. Mangie

Mangie Fanka BB :)

Moja mala tez psikala, lekarka mi powiedziala, ze u takich maluszkow to normalne bo one sobie w ten sposob oczyszczaja nosek.

5. Mili_22

Mili_22 Fanka BB :)

Moja niunia była na tyle cwana,że nauczyła się udawać kaszelek.Pojechaliśmy z nią do lekarza a tu Pani doktor mówi nam,że ona jest zupełnie zdrowa :happy: Powiedziała też,że jeśli dziecko nie kaszle w czasie snu to nie ma się czym martwić.
    A kaszelek udaje do tej pory cwaniara jedna :-)

6. Witam, tkj, dziewczyny tu pisza u noworodkow jest to normalne one w ten sposob oczyszcaja sobie nosek i gardelko(bo inaczej nie umia) :tak:Moja corcia tez bardzo czesto tak robila, i wyczytalam kiedys w gazecie dla mam ze to normalne i samo zniknelo z czasem:tak::tak:

7. MamaNastki

MamaNastki Mamusie październikowe 07

A moze w domku jest za sucho?my mielismy podobnie:tak: i pomogalo stawianie wody pod kaloryferem a teraz juz jest ok bo wietrzymy codziennie mieszkanko bo jest cieplej

8. madzik449

madzik449 Zaciekawiona BB

Mój 2 miesięczny synek tez ma kaszelek i katarek taki delikatny. Byliśmy wczoraj u pediatry i pani doktor nic nie zobaczyła w gardełku. Niby jest czyste. Płucka tez osłuchała i wszystko ok. Przepisała syrop prawoślazowy i calcium.
    Zastanawiam się czy to może być na tle alergicznym???

Poleć forum