reklama

************KATAR************

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez Klara, 3 Marzec 2006.

1. Klara

Klara Fanka BB :)

****Nas Frida*********
    Polecam ponieważ sprawdziłam urządzenie dla niemowlaków  nie wygląda ciekawie ale wyciąga wszystko z noska za jednym pociągnięciem ..........
    Przerabiałam różnej wielkości gruszki w połączeniu z fizjologicznym roztworem wody morskiej ****STERIMAR******* niestety nic nie mogłam wyciągnąć z małego noska może za płytko wsadzałam końcówkę gruszki ?
    Mąż mi  przyniósł to urządzenie  nawet nie miałam zamiaru go wypróbować.
    On pierwszy testował to urządzenie jak zobaczyłam jaka rewelacja przekazuję dalej

2. Madzia_S

Madzia_S Matka Polka

Klara, a to się dokładnie tak pisze? Bo w necie nic o tym nie ma, a ja chciałam cenę sprawdzić. Bo w dalszym ciągu męczymy sie z katarem, aż jej rzęzi w nosku.

3. reklama
  4. Klara

Dokładna nazwa
    Aspirator FRIDA
    Szwedzki aspirator do usuwania wydzieliny z nosa podczas infekcji górnych dróg oddechowych Dla dzieci od pierwszego dnia życia

5. Madzia_S

Madzia_S Matka Polka

A dzięki, dzięki. Już to znalazłam w sklepie internetowym.

6. Klara

Koszt 26zł

7. Klara

A ILE KOSZTUJE W NECIE

8. Madzia_S

Madzia_S Matka Polka

9. karola7

karola7 Fanka BB :)

Tez gdzies o tym słyszałm, że rewelacja.

10. reklama
  11. misia_q

misia_q Turbomama

mam zamiar taki zamówić na allegro :)

12. Rybka

Rybka Super mama super synka

U mnie już sól przestała pomagać i pani doktor poleciła nam krople ziołowe w areozolu "Euphorbium" i jestem z nich zadowolona wystarczy, że raz dziennie mu tym psiknę i zupełnie inaczej mi śpi nie budzą go te fluchy ;D

Poleć forum