reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kawka:)))

pata234

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Luty 2008
Postów
33
Miasto
Piotrkw Tryb.
Cześć dziewczyny mam pytanko,moja Lenka ma już 4,5m-ca czy mogłabym od czasu do czasu napić sie pól szklanki słabej kawki.Słyszałam że nie powinno się tego robić ale jak tu wytrzymać w taką pogodę i przy ząbkującym szkrabie:-:)-:)-(
 
reklama
Pata mam ten sam problem tylko maleństwo młodsze 2,5 miesiąca. Niestey u mnie kawa zdecydowanie odpada:no::no::no: jak wypije mała nie spi pół nocy:szok::szok::szok: także pozostaje tylko zielona herbata i to słaba ale mam kumpele które pija i jest ok. Musisz sama delikatnie spróbowac u każdej jest inaczej.
Pozdrawiam
 
słuchaj na pewno to nie zaszkodzi!!według mnie jak najbardziej możesz,zresztą na oddziale gdzie leżała po 2 cieciu jedna dziewczyna narzekała na straszny ból głowy po znieczuleniu i same pielęgniarki parzyły jej kawę,a przecież jej dzidzia miała zaledwie parę godzin:-) i też karmiła.

ja też piłam kawusie..i pije nadal i moje szkraby nie miały z tego powodu żadnych dolegliwości!!
 
Dzięki za szybką odpowiedż,jednak spróbowałam się napić.Na razie mała jeszcz nie zdążyła napić się mleczka po kawce bo śpi ale mam nadzieję że wszystko będzie ok. Tym bardziej że dzisiaj po południu z małą zostaje tatuś a ja się urywam na 2 godzinki na miasto:-):-):-)
 
Chciałam się jeszcze zapytać jak wstawiacie pod tekstem zdjęcia dzieciaczków?Na razie udało mi się tylko wstawić zdjęcia do galerii;-)
 
ja caly czas pije kawe tyle ze z mlekiem


zdjcie041jn1.jpg
 
Na jakiejś stronie dotyczącej żywienia przeczytałam,że trzeba by było wypić 8 filiżanek kawy,żeby maleństwo karmione piersią cokolwiek odczuło,(tzn.przenikajacą kofeinę do mleka matki)
Oczywiście kawa wypłukuje wiele witamin i minerałów,dlatego trzeba na nia uważać.Spokojnie jedna filiżanka na pewno nie zaszkodzi.A wręcz pomoże,bo zadowolona mama,to zadowolone dziecko.:-D:-D:-D
 
U mnie było różnie, raz nie było reakcji (kawa rozpuszczalna), raz byla bardzo pobudzona i nie chciała spać (z ekspresu ciśnieniowego)... ogólnie pijam bezkofeinową neskafe i oszukuję się smakiem kawy, działa jak placebo :D
 
Ja też piję kawkę. Rozpuszczalną waniliową Nesce... Maluszek ma 4 m-ce i nic się nie dzieje :-) Śpi jak suseł.
 
reklama
Dziewczyny ja w szpitalu po porodzie na sniadanie dostalam kawe, poza tym mleko, pomidory, ogorki i kilka innych "zakazanych rzeczy":tak::tak:
 
Do góry