reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. Kolejne spotkania

7. kwietnia widzimy się o 15:00 z fizjoterapeutką uroginekologiczną,

8. kwietnia o 21: 00 spotkanie z psycholog okołoporodową

9. kwietnia o 21:00 fizjoterapeutka będzie nas uczyć oddychania, które może na pomóc w razie zakażenia koronawirusowego i duszności

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Kiedy amh

monika1635

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny.
Jestem tu nowa.
Prosze Was poradzcie co robic.
Ginekolog zlecil mi badanie amh w 5 dniu cyklu. Problem w tym, ze to wypada w niedziele. W najbliższej okolicy nie mam żadnego laboratorium czynnego w niedziele. Co robic? Do ginekologa dodzwonić sie nie moge bo przyjmuje tylko poniedziałki i wtorki.

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Skoro nie masz w pobliżu takiego labolatorium , to musisz czekać do następnego cyklu ,chyba nic innego nie wymyślisz , nie ma w pobliżu Diagnostyki? u nas w taki wykonają 24na dobę

Mayred91

Rozwiązania
0
Idź 4 lub 6 DC ja szłam 7 bo 4-5-6 DC byłam na szkokeniu. Tylko powiedz lekarzowi w który dzieci cyklu robiłaś

emeczka79

Rozwiązania
0
Z tego co mi wiadomo amh można robić w każdym dniu cyklu. Fsh robi się w konkretnym dc. Ja robiłam 3 razy i żaden lekarz z klinik niepłodności nie mówił, żeby oznaczyć w konkretnym dniu. To było 3 lata temu więc mogło się coś zmienić .

monika1635

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Z tego co mi wiadomo amh można robić w każdym dniu cyklu. Fsh robi się w konkretnym dc. Ja robiłam 3 razy i żaden lekarz z klinik niepłodności nie mówił, żeby oznaczyć w konkretnym dniu. To było 3 lata temu więc mogło się coś zmienić .
Właśnie tez czytalam o tym w necie ale chyba lekarz prowadzący wie co mowi :) udalo dorwac mi sie jego nr prywatny komórki - moge zrobic jutro :) aby to nie bylo w poniedziałek - nie wiem czemu ..... cos chyba bardzo zlego sie u mnie dzieje :(

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Amh to badanie rezerwy jajnikowej i nie ma znaczenia w którym dniu cyklu go zrobisz. Nie wiem czemu lekarz uparł się, że musi być to akurat 5dc.

monika1635

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Właśnie odebralam wyniki... powyzej normy czyli 6,35 ng/ml. Czy ktoras z Was tez miala powyżej normy i udalo sie zajsc w ciaze?

monika1635

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Wynik powyżej normy może świadczyć o PCO.
Lekarza mam dopiero w poniedziałek... martwię sie o to czy w ogole zajde w ciążę... jedni pisza tak inni nie... maz zabrania mi czytac "internetow" bo glupieje od tego.
Udalo sie ktorej z Was zajsc w ciaze?

reklama

Destino

Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Lekarza mam dopiero w poniedziałek... martwię sie o to czy w ogole zajde w ciążę... jedni pisza tak inni nie... maz zabrania mi czytac "internetow" bo glupieje od tego.
Udalo sie ktorej z Was zajsc w ciaze?
Nie czytaj internetow. Miałam amh powyżej 7 i to w wieku 36lat i byłam 4 razy w ciąży. Spokojnie, wszystko przed toba

reklama
Do góry