reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy amh

monika1635

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Lipiec 2019
Postów
120
Czesc dziewczyny.
Jestem tu nowa.
Prosze Was poradzcie co robic.
Ginekolog zlecil mi badanie amh w 5 dniu cyklu. Problem w tym, ze to wypada w niedziele. W najbliższej okolicy nie mam żadnego laboratorium czynnego w niedziele. Co robic? Do ginekologa dodzwonić sie nie moge bo przyjmuje tylko poniedziałki i wtorki.
 
reklama
Skoro nie masz w pobliżu takiego labolatorium , to musisz czekać do następnego cyklu ,chyba nic innego nie wymyślisz , nie ma w pobliżu Diagnostyki? u nas w taki wykonają 24na dobę
 
Z tego co mi wiadomo amh można robić w każdym dniu cyklu. Fsh robi się w konkretnym dc. Ja robiłam 3 razy i żaden lekarz z klinik niepłodności nie mówił, żeby oznaczyć w konkretnym dniu. To było 3 lata temu więc mogło się coś zmienić .
 
Z tego co mi wiadomo amh można robić w każdym dniu cyklu. Fsh robi się w konkretnym dc. Ja robiłam 3 razy i żaden lekarz z klinik niepłodności nie mówił, żeby oznaczyć w konkretnym dniu. To było 3 lata temu więc mogło się coś zmienić .

Właśnie tez czytalam o tym w necie ale chyba lekarz prowadzący wie co mowi :) udalo dorwac mi sie jego nr prywatny komórki - moge zrobic jutro :) aby to nie bylo w poniedziałek - nie wiem czemu ..... cos chyba bardzo zlego sie u mnie dzieje :(
 
Amh to badanie rezerwy jajnikowej i nie ma znaczenia w którym dniu cyklu go zrobisz. Nie wiem czemu lekarz uparł się, że musi być to akurat 5dc.
 
reklama
reklama
Lekarza mam dopiero w poniedziałek... martwię sie o to czy w ogole zajde w ciążę... jedni pisza tak inni nie... maz zabrania mi czytac "internetow" bo glupieje od tego.
Udalo sie ktorej z Was zajsc w ciaze?
Nie czytaj internetow. Miałam amh powyżej 7 i to w wieku 36lat i byłam 4 razy w ciąży. Spokojnie, wszystko przed toba
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
777 tys
Do góry