reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Beta hcg

Olusia to podejrzwwam ze test wadliwy skoro beta taka byla...nie raz widzialam u dzieeczyn jakies cienie na testach a beta 0.. nie nakrecaj sie watpie ze doszlo do zaplodnienia test to tylko test.

010igov35ye70zfx.png

Może nie doszło, ale wolę sie upewnić jutro rano idę ponownie na bete dla świętego spokoju Szkoda jeśli sie nie udało. . pozdrawiam
 
reklama
Taka jest czułość badania. W moim laboratorium nie określali wartości powyżej 10.000. Na wyniku było tylko > 10.000 - a ja wówczas chciałam sprawdzić czy przyrasta (bo 48h wcześniej miałam ok 8.000).
Jak wyjdzie Ci dodatni (tj. powyżej 1,2 - aczkolwiek o ciąży mówi się gdy wartość jest wyższa niż 5), to pewnie będziesz miała dokładniej rozpisane normy dla poszczególnych tygodni.
 
Olusia nie doszukuj sie o mozliwosci zaplodnienia swiadczy beta powyzej 5 a w moim laboratorium Diagnostyka nawet powyzej 25.Beta 1.2 to.standardowa wartosc u mnie nie bedac w ciazy bylo <2.0

010igov35ye70zfx.png
 
Hej. Nie chciałam zakładać nowego wątku, więc piszę tutaj. Wczoraj robiłam progesteron i coś mnie podkusiło żeby zrobić też bete. Niestety wynik wyszedł <0.1 :( Był to prawdopodobnie 7dpo. Czytałam różne opinie nt kiedy wydziela się BhCG . Dlatego chciałam się zapytać Was, czy któraś miała tak wcześnie negatywny wynik, a po kilku dniach okazało się, że jednak jest w ciąży? Mam zamiar powtórzyć jeszcze jutro, ale boję się, że znowu wyjdzie taki sam wynik :(
 
Beta najwczesniej 10 dpo u mnie implanracja byla 8 dpo a dopiero 2 dni po implantacji jest wytwarzana beta..wiec za wczesnie a progesteron jaki bo z niego tez mozna duzo wywnioskowac.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Do góry