reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Beta hcg

Następna beta po 48h również negatywna :( Byłam wczoraj u lekarza. Powiedziałam mu, że staramy się z mężem od września i nic. Stwierdził, że popadam w paranoje, i że mamy rok czasu, a w moim przypadku nawet 2 lata (mam już 2 córki, a sierpniu poroniłam) więc dopiero wtedy zacznie coś robić :( Powiem szczerze, że się trochę podłamałam tą wiadomością :( Poza tym kiedy pokazałam mu wynik progesteronu (14.42) stwierdził, że jest ok, bo nie jestem w ciąży :/ Nie przepisał nic, kazał zrobić TYLKO badanie na cytomegalie i toxoplazmoze. Na koniec dodał, że jak tak będę bardzo chciała zajść, to mogę jedynie mieć ciążę urojoną. Owulację mam, bo testy owulacyjne wychodzą pozytywnie i mam regularne cykle (to jego słowa)..
My z mężem też staraliśmy się od września. W w listopadzie poronilam. Więc przestałam o tym myśleć. Stwierdziłam że to dziecko wybierze odpowiedni czas żeby pojawić się na świecie. Przestałam się zadreczac i w grudniu zaszłam w ciążę. Tak że uszy do góry i zajmij czymś myśli. :)
Zdaje sobie sprawę że łatwo tak mówić ale uważaj żebyś się nie zablokowała:) trzymam kciuki:)
 
reklama
Do góry