reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy czułyście regularne ruchy maluszka?

reklama
w 19 tc skubaniec obrócił się podczas badania i się zasłonił ale lekarka obstawiała chłopaka bo coś tam między nogami było, a w 21 tc na usg 3d lekarz potwierdził synka, z resztą nie musiał potwierdzać bo wyraźnie było widać co ma między nogami :)
 
A ja jeszcze nie poczułam pierwszych ruchów maluszka a w piątek sie 20 tydz zaczyna, troszkę sie tez martwię bo mam tez powody do stresu...w poniedziałek mam scan i powiem wam ze sie trochę denerwuje czy wszystko będzie w porządku...
Ja przy pierwszej ciąży czułam dopiero w 22 tc i to baaaaaardzo słabo :) nie denerwuj się , moj syn był takim leniem , że całą ciążę sie prawie nie ruszał, z reszta nadal jest :D Bedzie dobrze :) pozdrawiam
 
Ja mimo szczupłej budowy ciała pierwsze pewne ruchy poczułam w okolicach 22-23 tyg. Coś tam mi szurało, ale nie tak jak opisywało to całe multum mam. Panika oczywiście była:) Teraz 31 tydzień za pasem a dziecko czasem ma dni adhd a czasem coś tylko bulgnie. Wizyty u lekarza częste i wszystko ok, więc panikować przestałam.
Płeć w 12 tyg. podczas badań prenatalnych. Potwierdzona już wielokrotnie, ale kilka znajomych miało niespodzianki z późną zmianą zdania:)
 
Ja mimo szczupłej budowy ciała pierwsze pewne ruchy poczułam w okolicach 22-23 tyg. Coś tam mi szurało, ale nie tak jak opisywało to całe multum mam. Panika oczywiście była:) Teraz 31 tydzień za pasem a dziecko czasem ma dni adhd a czasem coś tylko bulgnie. Wizyty u lekarza częste i wszystko ok, więc panikować przestałam.
Płeć w 12 tyg. podczas badań prenatalnych. Potwierdzona już wielokrotnie, ale kilka znajomych miało niespodzianki z późną zmianą zdania:)
Ja dziś jak dobrze pójdzie to sie dowiem
 
A u mnie już 15 tydzień i nic, ani ruchów (chociaż na usg widać że się rusza, ale widocznie za słabo abym poczuła), ani płci , także jedna wielka niewiadoma i niecierpliwość bo ja już chcę wiedzieć :) A z tymi ruchami to jest tak, że każdy pyta, zresztą o płeć też i dlatego chyba się denerwuje, że wiecie powinnam czuć bo każdy wypytuje. I każdy zdziwiony, że płci nie znamy, że ruchów nie czuje, każdy ekspert nagle od ciaży eh. Jakby wiedzieli jaki to stres to może by sobie odpuścili te gadki za każdym razem ! No i jeszcze co powinnam jeść... ale to już osobny temat rzeka, więc lepiej nawet nie zaczynać tutaj ;)
 
A u mnie już 15 tydzień i nic, ani ruchów (chociaż na usg widać że się rusza, ale widocznie za słabo abym poczuła), ani płci , także jedna wielka niewiadoma i niecierpliwość bo ja już chcę wiedzieć :) A z tymi ruchami to jest tak, że każdy pyta, zresztą o płeć też i dlatego chyba się denerwuje, że wiecie powinnam czuć bo każdy wypytuje. I każdy zdziwiony, że płci nie znamy, że ruchów nie czuje, każdy ekspert nagle od ciaży eh. Jakby wiedzieli jaki to stres to może by sobie odpuścili te gadki za każdym razem ! No i jeszcze co powinnam jeść... ale to już osobny temat rzeka, więc lepiej nawet nie zaczynać tutaj ;)


Gladis Ci co Ci wmawiają , że w 15 tygodniu powinnaś czuć ruchy to chyba tasiemce czuli... To nawet przy kolejnych ciążach jest wcześnie a co dopiero przy pierwszej. Nie słuchaj bzdur, zapytaj lekarza. Co do płci: widac już powinno być bo jest ukształtowana ale, mega ALE: wszystko zależy od tego jak dzidzia się ułoży. Czasem zdarzają się tak złośliwe jednostki, że na każdym usg tylko dupcie wypinają :) Podejrzewam, że nie zdecydowałaś się na badania prenatalne bo tam obejrzeliy Ci malucha z każdej strony dokładnie na porządnym sprzęcie i mogli z dużą dozą prawdopodobienstwa zgadywać:) Także nie załamuj się i nie denerwuj. A jak ktoś pyta o płeć to mów złośliwie, że nie chcesz znać do porodu:)))
 
reklama
Gladiss wszyscy mądrzy ci którzy nie mają dzieci, nie mają o tym pojęcia a wiedzę mają z internetu albo telewizji. Ja płeć poznałam w 21 tc bo jak byłam w 17 tc to się zasłaniał ;)
 
Do góry