reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy doszło do zapłodnienia?

reklama
Taki wymiary zostały mi podane w sierpniu na podajże 14/15 tygodniu ciazy
IMG_4664.jpeg
IMG_4662.jpeg
IMG_4661.jpeg
 
Ok, ale ja nadal nie zrozumiem po co w kółko pytasz o to samo.
Nie pytam. Na początku myślałam, ze w tych badaniach chodzi o dokładny pomiar dziecka i wykluczenie jakichś wad.. ale trudno inaczej to zrozumiałam dlatego wysłałam dla potwierdzenia zdjęcia usg które wtedy dostałam…
 
Nie pytam. Na początku myślałam, ze w tych badaniach chodzi o dokładny pomiar dziecka i wykluczenie jakichś wad.. ale trudno inaczej to zrozumiałam dlatego wysłałam dla potwierdzenia zdjęcia usg które wtedy dostałam…

Tak, chodzi wykluczenie 3 podstawowych wad:


Lekarz powinien Cię również poinformować o możliwości wykonania wraz z nimi badania krwi PAPP-A jeżeliw danym roku kończysz 35 lat to przysługuje ono za darmo, jak nie to jest płatne. Ale jest bardzo ważne ponieważ pozwala też ocenić ryzyko hipotrofii czy przedwczesnego porodu
 
reklama
Do góry