reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Hej dziewczyny :-)
Za nami pierwsze starania, do @ 8 dni i w związku z tym mam pytanie. Wiem, że każda z Was może mieć/miała inna objawy, ale czy zauważyłyście właśnie tydzień przed @ która jednak się nie pojawiła jakieś symptomy świadczące o ciąży?

Pozdrawaim szczęśliwie zafasolkowane:-)
 
reklama
Verte masz racje a z moimi przypadłościami to inaczej być nie może i na innego lekarza pozwolić sobie nie mogę bo może być źle.

Idę na bobosexy:-) Dobranoc Kochane do jutra





 
Verte ja om miałam 22 wrzesnia ale nie patrz na to bo owu miałam albo 15 albo 15/16 w nocy. Byłam u gina i wtedy był pęcherzyk i testy owu wychodziły a 16 była wysoka tempka. Więc u mnie liczy się od owu. Dziś jest 22 d od owu, doliczając 14 dni niby od @ , bo licza zawsze cykle 28dni to jest 36 więc 23 listopada będe w 7 tygodniu i 4 dniach ciązy. Dzis jest 5 tygodni. Byłam w ten wtorek 18 dni po owu ale jeszcze nic nie było widać. Mam nadzieje, ze będzie widac wszystko jak nalezy z piekną fasolką bijącym serduszkiem jak pójde następnym razem.
 
Ja również uciekam. Dobrej nocki dziewczynki :)

Wisnieńka - to ja owulkę miałam chyba 16.10, więc tc możemy mieć podobny. w takim razie usg tydzień po Tobie może tez będzie w porządku.
 
Ostatnia edycja:
Jestem juz...... mam doła..... lekarz robi u mnie usg dopiero w 11tym 12 tc. Badał mnie tylko....... i niby szyjka w porzaku... typowo dla ciąży ale macając mnie stwierdzil obkurczenie macicy....... :-( kazał min tydz leżeć musze zrezygnować z zajeć moich aerobikowych.... i przypisał mi duophaston nospe fote magnez..... boje się co to oznacza... plamień nie mam tylko takie mam jakby skurcze.... boje się wiem ze powinno być wszytsko ok ale ...... no i dał skierowanie na badania już. On jest wymagający i nad wyraz ale wiem ze ma racje bo mu ufam... myslałam ze bedzie wszytsko fajnie, gładko itp... i mam doła...

Zuzu ważne dla ciąży i mające sens ma usg pomiędzy 10 a 14 tygodniem.
Przed tym okresem lekarze robią usg tylko dla potwierdzenia ciąży ale tak na prawde ono nic nie wnosi.
Ważne że z szyjką jest wszystko w porządku bo to naprawde ważne.
Odpoczynek , no-spa i duphaston Ci nie zaszkodzi wręcz może pomóc a pierwszy trymestr jest najniebezpieczniejszym okresem ciąży i należy być ostrożnym.
Ja zmieniam gina bo mój nawet mi kompletu badań nie zlecił a usg genetyczne musiałam zrobić na własną rękę. Teraz nie zamierzam czekać i zmieniam gina.
Dbaj o was i nie denerwuj się bo to tylko szkodzi.
Potraktuj ten czas jak wakacje i nie odmawiaj sobie przyjemności i nie przeciążaj się a wszystko powinno się dobrze skończyć.
W ciąży trzeba zwolnić tempo i dobrze że poszłaś do gina teraz a nie za tydzień czy dwa:***
 
dzieki kochana..! wiem ze to najważnijesze... wiem ze on dmucha na zimne a badania też mi zlecił w srode mam isc na nie Dzieki laski za otuchę!
 
reklama
Do góry