reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Ehh... a u mnie sie nie udalo znow :-( @ przylazla, po 50 dniach... :-( i po duphastonie... w poniedzialek odbieram wyniki hormonow, moze w koncu wyjasni sie przyczyna moich dlugich i cholernie nieregularnych cykli :/ dziewczyny, a czy przy PCOS mozliwe jest, ze znaczne ilosci pecherzykow sa tylko na jednym jajniku ? pamietam, ze przed zajsciem w ciaze mialam robione usg i moja gin powiedziala, ze wlasnie na jednym jajniku mam dosc duzo malych pecherzykow i ze moge miec trudnosci z zajsciem, a jesli nie uda sie w ciagu 6 m-cy, to wtedy badania hormonalne, ale udalo sie po 3 tygodniach od wizyty.
 
reklama
Ehh... a u mnie sie nie udalo znow :-( @ przylazla, po 50 dniach... :-( i po duphastonie... w poniedzialek odbieram wyniki hormonow, moze w koncu wyjasni sie przyczyna moich dlugich i cholernie nieregularnych cykli :/ dziewczyny, a czy przy PCOS mozliwe jest, ze znaczne ilosci pecherzykow sa tylko na jednym jajniku ? pamietam, ze przed zajsciem w ciaze mialam robione usg i moja gin powiedziala, ze wlasnie na jednym jajniku mam dosc duzo malych pecherzykow i ze moge miec trudnosci z zajsciem, a jesli nie uda sie w ciagu 6 m-cy, to wtedy badania hormonalne, ale udalo sie po 3 tygodniach od wizyty.
okropnosc,ale dobrze ze zrobilas juz jakies badania.mam nadzieje ze to nic powaznego.ja tez sie chce wybrac jesli @ przyjdzie choc na regularnosc cykli nie narzekam.wszystko ksiazkowo a ciazy brak
 
okropnosc,ale dobrze ze zrobilas juz jakies badania.mam nadzieje ze to nic powaznego.ja tez sie chce wybrac jesli @ przyjdzie choc na regularnosc cykli nie narzekam.wszystko ksiazkowo a ciazy brak

mam nadzieje, ze wybierzesz sie do lekarza, ale juz w innym celu ;-) a ktory cykl staran?
 
mam nadzieje, ze wybierzesz sie do lekarza, ale juz w innym celu ;-) a ktory cykl staran?
ten w sumie 4...wiem ze byloby fajnie wybrac sie po cos innego ale zaczynam watpic.Na razie zaden test nie chce pokazac drugiej kreski (to moj 10 dpo) choc wiem ze to dosyc wczesnie jeszcze.temperatura zdecydowac sie nie moze,raz rosnie raz spada.jak na razie nie pod kreske pod ktora spasc nie moze ale wolalabym by szla w druga strone...dlatego tez spodziewam sie @,ale cuda sie zdarzaja.jak przyjdzie to dzwonie do lekarza
 
Witajcie dziewczyny mam pytanie . Moja znajoma zorientowała sie ze jest w ciaży będąc już w 3 miesiącu. Regularnie miała miesiaczki i to ja kompletnie zaskoczyło. Czy w takiej sytuacji wystepuje tylko poplamianie czy może być też obfita dwu dniowa miesiączka . Ja właśnie tak miałam ,jestem juz kilka dni po okresie i od 3 dni mnie mdli , piersi sie powiekszyły ale nie bolą mnie
 
Witajcie dziewczyny mam pytanie . Moja znajoma zorientowała sie ze jest w ciaży będąc już w 3 miesiącu. Regularnie miała miesiaczki i to ja kompletnie zaskoczyło. Czy w takiej sytuacji wystepuje tylko poplamianie czy może być też obfita dwu dniowa miesiączka . Ja właśnie tak miałam ,jestem juz kilka dni po okresie i od 3 dni mnie mdli , piersi sie powiekszyły ale nie bolą mnie
teoretycznie moze tak byc ale nie jest to @ a plamienie przypominajace @.zdarza sie nieczesto ale sie zdarza i jest zazwyczaj troche inne niz@ oraz krotsze.My ci tu nie odpowiemy czy jestes w ciazy czy nie wiec najlepiej jak kupisz test a nie bedziesz sie glowic.to rozwiaze twoj problem.no a mozesz tez zmierzyc temperature (w ustach pod jezykiem np.lub w pochwie),rano po przebudzeniu bo w ciazy jest zawsze podwyzszona
 
Witajcie dziewczyny mam pytanie . Moja znajoma zorientowała sie ze jest w ciaży będąc już w 3 miesiącu. Regularnie miała miesiaczki i to ja kompletnie zaskoczyło. Czy w takiej sytuacji wystepuje tylko poplamianie czy może być też obfita dwu dniowa miesiączka . Ja właśnie tak miałam ,jestem juz kilka dni po okresie i od 3 dni mnie mdli , piersi sie powiekszyły ale nie bolą mnie

pewnie i jest to mozliwe... ale bardziej prawdopodobne jest to, ze mocno chcesz byc w ciazy i to wszystko dlatego... mnie mdli i mam cholerne zawroty glowy od co najmniej tygodnia, a dzis przyszla @... i w ciazy na pewno nie jestem, test ujemny. :-( no nic, trzeba bedzie sie bardziej postarac w tym m-cu ;-) a i zawsze mozesz zrobic test, bedzie wiadomo!
 
Cześć dziewczyny.Jeśli chodzi o ta temp. to też wyczytałam że skok owulacyjny jest już przy 0,2 kreski , obserwując swoje cykle nigdy temp. nie przekroczyła u mnie 37 st. U mnie jeszcze 5 dni do @ a temp. utrzymuje się na wysokim 36,9,pisałam o kolorowych plamkach ale były tylko 22 dc. Czuje sie jakby miała przyjść @ gigant,poczekam jeszcze te 5 dni i wszystko się wyjaśni. Pytałam kiedyś o te nudności tydzien po poczęciu i do dziś jest mi niedobrze, Dziewczyny powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.Jeśli chodzi o ta temp. to też wyczytałam że skok owulacyjny jest już przy 0,2 kreski , obserwując swoje cykle nigdy temp. nie przekroczyła u mnie 37 st. U mnie jeszcze 5 dni do @ a temp. utrzymuje się na wysokim 36,9,pisałam o kolorowych plamkach ale były tylko 22 dc. Czuje sie jakby miała przyjść @ gigant,poczekam jeszcze te 5 dni i wszystko się wyjaśni. Pytałam kiedyś o te nudności tydzien po poczęciu i do dziś jest mi niedobrze, Dziewczyny powodzenia.
patrzac na wykresy kobiet ktore zaszly w ciaze widze ze temperatury sa naprawde rozne i rzadko 37.Nie sapdaja jednak pod linie ktora maja wyznaczona.to moj 10 dpo i jestem zla bo dopiero co zobaczylam sluz z krwia i mam bol idealnie pasujacy do tego sprzed @.podejrzewam ze sie nie udalo ale jesli to okres sie zaczyna to wkorze sie niesamowicie ze tak szybko!Do tej pory zawsze w 28 dniu sie pojawial!!!
 
reklama
eijf miejmy nadzieje że to nie @. Pisałaś że na weekend miałaś testować dobrze pamiętam? U mnie prawie zawsze przed @ mam plamienia ale to tak 2 dni przed nie więcej.Trzymam kciuki aby się udało.
Pytałyście o długość starań my dopiero 1 cykl (pierwszą ciąże którą niestety poroniłam zaszłam w 1 cyklu starań), ale moja siostra próbowała 6 miesięcy, bratowa 4, nie wolno sie poddawać.
 
Do góry