reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

kacha dzieki. Ja Ci powiem, ze skoro wiedziałam, ze mam owu to myslałam, ze będe miec wszystkie znane mi objawy. Faktyczne badz urojone. a tu sie okazało, ze nic. Wiem, ze tempka wysoka i mam nadzieję, ze nie spadnie. U ciebie tez podniesiona i to sie liczy. Ja jakoś tak sie nastawiłam, ze sie uda ale im bliżej @ tym nabieram wiekszego przekonania, ze sie nie udało.
 
reklama
witam w niedzielne południe,
mam pytanko...
FL powinna trwać od 10 do 16 dni tak?
a gdy mam cykl 28-29 dni?
próbuję sprawdzić czy w dobre dni działaliśmy :)
obserwowałam też śluz ... i niby wg niego trafialiśmy
 
Ostatnia edycja:
Anuszko, tak ale te 10 dni to jednak jest za mało.. idealnie to 12-14 dni :)

Mimo skoku czekam nadal spokojnie na @, to pewnie jakiś błąd albo jutro równie z jeszcze wyższej :)

Dziewczyny, nie poddawać się a wierzyć, że będzie dobrze, tylko się nie nakręcać ;]
 
każda jest inna i nie zawsze to trwa 12-14 dni więc tak bez mierzenia temp sie nie da chyba prawda?
 
Ostatnia edycja:
Tak, każda z nas może mieć inną długość, ja mówie jaka jest najlepsza.. ale za to każda z nas ma ją dla siebie samej prawie stałą.. może się to wahać max 2 dniami. Bez mierzenia się niestety nie dowiesz :)
 
kahaka Dzieki za trzymanie kciukow, ale niestety @ przylazla dzisiaj rano:(
Tak strasznie mnie zawiodla intuicja, ale cos w tym cyklu sie zmienilo, bo naprawde mialam ostatnio krotsze i bezobjawowe.
No nic. Trzymam teraz kciukci za Was kobitki!
My z mezusiem odkladamy chyba staranka do lutego. Nagle okazalo sie, ze ciezko by mi bylo z malym dzieckiem i w ciazy podczas 2 podrozy i 1 przeprowadzki.
 
Sergeevna, śluz plodny jest przejrzysty, w konsystencji albo wodnisty albo rozciągliwy bądź też jak białko jaja, zaraz po owulacji zmienia się na biały, lepki :)
 
Witam wszystkie mile panie popoludniowo. Ja mam dzisiaj 21 cyklu wiec jeszcze kilka dni do @. Ja również nie mam żadnych objawów wiec pewnie nic z tego. Wydawał mi się, że dobrze sobie wyliczyłam wszystko. W połowie cyklu bolał mnie jajnik wiec oszacowałam ze miałam owulacje. Najforzej jest z tym sluzem. Mysle sobie, że jak sie nie uda to zacznę pić siemie lniane na śluz. Piłyście może? Działa? Pozdrawiam, ide na kawke ;-))))
bengladesz-albums-1435,akcja-motywacja-picture14361-kawa2.jpg
 
reklama
moja kumpela łykała wiesiołek i miała duuuużo śluzu... w drugim cyklu brania zaciążyła :p

 
Ostatnia edycja:
Do góry