reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Miesiączka @ po Poronieniu?

Witaj, czytałam, że miesiączka powinna pojawić się od dwóch do sześciu tygodni, w przeciwnym razie trzeba udać się do lekarza...ale nasze organizmy tak często płatają nam figle, że nie denerwowałabym się na zapas. po prostu leć do lekarza, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok...
Pozdrawiam
 
reklama
ja mialam zabieg 23.12 a 26.1 dostalam pierwsza miesiaczke od zabiegu czyli 33 dni,okres mam bardzo obfity, juz 3 dzien chodze co godzine do toalety zmieniac podpaski(urzywam tych wielkich dla kobiet po porodzie)
 
Ja dokładnie po 2 miesiącach i dwóch dniach od zabiegu. Była bardzo obfita (dostałam krwotoku) i bardzo bolesna.
 
reklama
Do góry