reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy mowa o ulewaniu?

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
czesc,
Dziewczyny- kiedy możemy mówić ze dziecko ulewa? Jak moja po jedzeniu uleje z lyzeczke do 3 lyzek (objetosciowo) - tzn ze ulewa? Czy to się tyczy tylko jak uleje juz bardzo duzo - np-20-50ml czyli cos na wymioty ? Moje dziecko przy piciu rzadkiego mleka- mojego kp lub mm, duzo sie kreci i placze przy tym, a także chwile po, zawsze troche zwróci takiej jakby gęstej wydzieliny białej w różnej ilości, albo troche wiecej - dosc malo ml wypija- bo max 110ml. Dalam jej kiedys mleko z bebilon nutrition by mleko bylo gesciejsze- i nie dość że zjadla najwiecej " w swojej karierze" to jeszvze bez placzu w trakcie i po.. zastanawiam się czy może tutaj chodzi wlasnie o.. gęstość?? Dzidzia skonczyla wlasnie 3mies. Czy są już jakieś gęściejsze mleka ? Mozna kupic próbkę takiego i jakie polecacie? Czy zagęszczanie moze mleka jakims.kleikiem miałoby sens ? Czy to jeszcze za szybko i nie ma co kombinować?
 
reklama
reklama
Do góry