reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIEDY okres po poronieniu / zabiegu??

jolajola88

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Kwiecień 2019
Postów
111
Dziewczyny kiedy dostalyscie miesiaczki po poronieniu i zabiegu łyżecz.?
Poronilam w 13 tyg
Mija juz 5 tyg po a tu cisza.....
Martwie sie bo do gina mialam isc po okresie dopiero...
 
reklama
Ja dostałam po 8 tygodniach i 2 dniach
Ojej dlugo... Nie wiem czy dotrzymam az 8 tygodni
Mam juz dlugo bole kłujace jajnikow ale cisza i glupio sie przyznac ale przeogromna chec na seks :/
Juz bym chciala unormowac cykle
Bo TSH zbilam z 10.58 na 2.48 i chcialabym juz miec zielone swiatlo
 
Po pierwszym zabiegu czekałam też ponad 6 tyg.
Po drugim czyszczeniu ,w październiku, dostałam szybko w ok 34dc.
 
A dziewczyny dochodzilyscie diagbozy dlaczego bylo poronienie?
Ja żałuje ze tego moe zrobilam osaczona w szpitalu
Lekarze mi mowia ze to zapewne wada genetyczna albo przez wysokie tsh a ja 2 dni wczesniej widzialam żywe cudo na usg :(
 
Po pierwszym zabiegu czekałam też ponad 6 tyg.
Po drugim czyszczeniu ,w październiku, dostałam szybko w ok 34dc.
Przepraszam że się wtrącam ale znalazłaś przyczyne? Też jestem po drugim. Jutro zabieg. W zeszłym tygodniu robiłam badania póki hormony dzialaly i wszystko w normie.
 
reklama
Przepraszam że się wtrącam ale znalazłaś przyczyne? Też jestem po drugim. Jutro zabieg. W zeszłym tygodniu robiłam badania póki hormony dzialaly i wszystko w normie.
Pierwsze- puste jajo, drugie- skrajny progesteron bo 1,6. Jak dostałam wynik badania to poleciałam od razu do lekarza po leki ale w tym samym dniu poroniłam.
Po nowym roku i drugim okresie zamierzałam zrobić badania (zrobiłam tylko TSH, progesteron i prolaktynę) ale nie zdążyłam ponieważ zaszłam w ciążę. Póki co, wszystko na razie jest dobrze, 24tc już leci.
 
Do góry