reklama

Kiedy pójść do lekarza??

Temat na forum 'Gratulacje' rozpoczęty przez turek, 18 Listopad 2007.

1. turek

turek Początkująca w BB

Mam pytanko! Może troche dziwne ale jest to dla mnie nowa sytuacja! Zrobiłam test i wyszedł pozytywnie> według moich obliczeń jestem w 3 tygodniu! Poradzcie mi czy już mam iść do lekarza czy jeszcze poczekać z dwa tygodnie> Czy lekarz jest w stanie wykryć i potwierdzić to że jestem w ciąży , czy to za wczesnie????

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Ja test zrobiłam tak jak ty w 3 tyg.Poszłam do lekarza ,ona jeszcze nic nie czuła .Dała mi na usg,ale było za wcześniei zabardzo ni c nie wykazało,Kazała przyjąś później.Więc mozesz jeszcze poczekać.Chyba ze badanie krwi,ale niewiem od którego tygodnia na nim wykaże.

3. reklama
  4. mama benia

mama benia mamuśka trzydziestoletnia

powinnas iść natychmiast jeżeli test wykaże, że jesteś w ciąży.
    Dobry ginekolog, jeżeli USG nic nie wykaże ,wyśle Cię na odpowiednie badania krwi, które potwierdzą to czy jesteś w ciąży. Ja trafiłam do lekarza będąc już w ósmym tygodniu:-)) Sama byłąm zdziwiona jak dowiedziałam się , że to już tyle. Dlatego nie zwlekaj .Test nie jest autorytetem.

5. JoannA25

JoannA25 Czerwcowa mama'08

Ja zrobilam test w dzien kiedy powinnam dostać miesiączkę i wyszedl pozytywnie - do tego jeszcze w tym samym dniu byłam i gina i on już prawie wiedział na 100%, że to ciąża. Test zrobiłam po wizycie,chociaż mowił mi abym jeszcze trochę poczekała - oczywiście nie wytrzymałam i po wizycie zobaczyłam II :-)
    Po tygodniu oficjalne potwierdzenie u lekarza

Poleć forum