reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pójść do lekarza??

Dołączył(a)
17 Listopad 2007
Postów
1
Mam pytanko! Może troche dziwne ale jest to dla mnie nowa sytuacja! Zrobiłam test i wyszedł pozytywnie> według moich obliczeń jestem w 3 tygodniu! Poradzcie mi czy już mam iść do lekarza czy jeszcze poczekać z dwa tygodnie> Czy lekarz jest w stanie wykryć i potwierdzić to że jestem w ciąży , czy to za wczesnie????
 
reklama
Ja test zrobiłam tak jak ty w 3 tyg.Poszłam do lekarza ,ona jeszcze nic nie czuła .Dała mi na usg,ale było za wcześniei zabardzo ni c nie wykazało,Kazała przyjąś później.Więc mozesz jeszcze poczekać.Chyba ze badanie krwi,ale niewiem od którego tygodnia na nim wykaże.
 
powinnas iść natychmiast jeżeli test wykaże, że jesteś w ciąży.
Dobry ginekolog, jeżeli USG nic nie wykaże ,wyśle Cię na odpowiednie badania krwi, które potwierdzą to czy jesteś w ciąży. Ja trafiłam do lekarza będąc już w ósmym tygodniu:-)) Sama byłąm zdziwiona jak dowiedziałam się , że to już tyle. Dlatego nie zwlekaj .Test nie jest autorytetem.
 
Ja zrobilam test w dzien kiedy powinnam dostać miesiączkę i wyszedl pozytywnie - do tego jeszcze w tym samym dniu byłam i gina i on już prawie wiedział na 100%, że to ciąża. Test zrobiłam po wizycie,chociaż mowił mi abym jeszcze trochę poczekała - oczywiście nie wytrzymałam i po wizycie zobaczyłam II :-)
Po tygodniu oficjalne potwierdzenie u lekarza
 
Do góry