reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy powtórzyć test ciążowy?

reklama
Rozwiązanie
W obu ciążach robiłam kilka testów dzień po dniu, żeby sprawdzać, czy kreska ciemnieje ;)
Kup sobie te o czułości 10 i koniecznie te same, żeby można było porównywać, a najlepiej idź na betę, bo na testach zbankrutujesz ;)
U mnie niestety nie ciemniala.. i ostatecznie po 2 dniach zaczelam krwawic.. nie udalo sie. Nie umiem tego nazwac poronieniem, ale mozliwe ze byla to ciaza biochemiczna. Nie zdazylam nawet pojsc do lekarza, zeby potwierdzil. Tobie zycze, aby byla coraz ciemniejsza :)
 
Ja miałam najpierw cień, potem z dnia na dzień coraz ciemniejsza na końcu baaardzo ciemna i elektroniczne pozytywne. Niestety 2 tyg pozniej krwawienie i beta szybko spadała. Tobie życzę, aby cień zamienił się w pięknego Bobasa !!! :)
 
reklama
W obu ciążach robiłam kilka testów dzień po dniu, żeby sprawdzać, czy kreska ciemnieje ;)
Kup sobie te o czułości 10 i koniecznie te same, żeby można było porównywać, a najlepiej idź na betę, bo na testach zbankrutujesz ;)
 
Rozwiązanie
Do góry