reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to implantacja?

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2022
Postów
4
Hejka
8 dni po owulacji rano zauważyłam lekko ciemno brązowe plamienie następnego dnia też się pojawiło ale dużo jaśniejsze lekko bolał mnie brzuch podobnie jak na miesiączkę następnego dnia test ciążowy niestety negatywny czy jest szansa na ciążę ? Kiedy powtórzyć test? Nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło
 
reklama
A owulacja potwierdzona monitoringiem? Ile masz jeszcze dni do miesiączki? Powtórz test w terminie okresu.
 
Hejka
8 dni po owulacji rano zauważyłam lekko ciemno brązowe plamienie następnego dnia też się pojawiło ale dużo jaśniejsze lekko bolał mnie brzuch podobnie jak na miesiączkę następnego dnia test ciążowy niestety negatywny czy jest szansa na ciążę ? Kiedy powtórzyć test? Nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło
Jeśli by to było plamienie implamtacyjne to po 2 dniach z porannego moczu test o czułości 10 da ci już odpowiedź 😊 a tak w 100% to wynik z krwi bhcg
 
Ja miałam jasnobrązowe, obfite plamienie 9dpo (nie miałam monitoringu, określam jedynie z własnych obserwacji i odczuć) i po 2 dniach na paskowym facelle nic nie było, ale po kolejnych 2 dniach już była kreseczka na pinku strumieniowym i beta wynosiła 47,5 😊
 
Dziewczyny u mnie jest podobnie teraz. 2 dni temu miałam lekkie plamienie brązowe wczoraj bardziej intensywne dzisiaj różnie raz wcale raz brązowe bardziej intensywne. Ból brzucha mam z przodu w podbrzuszu zawsze bolał mnie też krzyż teraz nie.No i codziennie mam leki ból brzucha. Wcześniej bolał mnie jedynie 1go dnia miesiączki. Piersi mam tkliwe i odstające sutki, wcześniej tego nie miałam. Tak samo w podbrzuszu mam taki ból jakby rozciągający i chodzę częściej siku. Miesiaczke powinnam mieć za 2 dni. Zawsze mam regularne cykle 22-23 dyniowe. Te objawy są takie pół na pół wskazujące normalna miesiączkę a w połowie są dla mnie nowe mogące sugerować ciążę. Co myślicie?
 
Dziewczyny u mnie jest podobnie teraz. 2 dni temu miałam lekkie plamienie brązowe wczoraj bardziej intensywne dzisiaj różnie raz wcale raz brązowe bardziej intensywne. Ból brzucha mam z przodu w podbrzuszu zawsze bolał mnie też krzyż teraz nie.No i codziennie mam leki ból brzucha. Wcześniej bolał mnie jedynie 1go dnia miesiączki. Piersi mam tkliwe i odstające sutki, wcześniej tego nie miałam. Tak samo w podbrzuszu mam taki ból jakby rozciągający i chodzę częściej siku. Miesiaczke powinnam mieć za 2 dni. Zawsze mam regularne cykle 22-23 dyniowe. Te objawy są takie pół na pół wskazujące normalna miesiączkę a w połowie są dla mnie nowe mogące sugerować ciążę. Co myślicie?
Robiłaś test?
 
reklama
Do góry