reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poziom beta hcg po implantacji

Mam cykle 31 dniowe, ostatni okres miałam 04.01, owulacje prawdopodobnie miałam 19.01 (16dc), od 24 do 26.01 (21-23dc) miałam małe krwawienie najlepiej jasna krew potem brozowa wydzielina, nie miałam żadnych bólów, miesiączki mam zawsze bolesne trwają 5-6dni i na p
No raczej nie będę się nastawiać negatywnie skoro pierwszy raz cos takiego miałam i chyba plamienia sobie nie wymówiłam jeszcze tak silnej woli to nie mam. A krwawienie implantacyjne nie oznacza kilka króli krwi, oczywiście może tak być ale nie musi, z tego względu wiele kobiet myli krwawienie implantacyjne z okresem co byłoby trudne gdyby zawsze to było kilka krwi. Skoro beta hcg wzrasta ok podkreślam ok 48godz po zagnieżdżeniu a u mnie krwawienie skończyło się całkowicie sobota rano (już praktycznie kolor brązowy) to w dniu kiedy robiłam beta hcg (poniedziałek ok 16) było na styk a każdy organizm jest inny i u jednej zacznie wzrastać 44godz po zagnieżdżeniu a innej 54godz i nie ma reguły a skąd wiadomo kiedy dokładnie u mnie to zostało zakończone? Może w sobotę wieczorem? Nie ma dokładny informacji ile może trwa zagnieżdżanie ale 3-4 dni na pewno. Wiec nie wiem dlaczego tak negatywnie wszyscy próbujecie mnie nastawić
Zrób w takim razie ponownie hcg jutro albo w czwartek i będziesz miała pewność.
 
reklama
Może dlatego, że patrzymy realnie na to co napisałaś. Ty możesz wmawiać sobie pewne rzeczy. A wiesz dlaczego kobiety czasami mylą plamienie implantacyjne z okresem? Bo są zazwyczaj w podobnym terminie. U Ciebie byłoby to stanowczo za wcześnie. Ponawiam pytanie odnośnie Twojej wizyty u lekarza. Co mówił na temat plamien? Widział pogrubione endometrium?
 
Nie rozumiem po co sie pytasz skoro wiesz lepiej? Skoro uwazasz ze jestes w ciazy to zrob test/bete/ idz do lekarza zamiast pytac o takie rzeczy na forum.


Jasani lekarz nic jej nie powiedziala ...pisala o tym w innym temacie ktory zalozyla wczesniej.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum Baby
 
Nie rozumiem po co sie pytasz skoro wiesz lepiej? Skoro uwazasz ze jestes w ciazy to zrob test/bete/ idz do lekarza zamiast pytac o takie rzeczy na forum.


Jasani lekarz nic jej nie powiedziala ...pisala o tym w innym temacie ktory zalozyla wczesniej.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum Baby
Aaaa teraz dopiero doczytałam.
 
Powiedział ze endometrium jest wporzadku, ze widać lekkie krwawienie i gdy zapytałam czy to może być zagnieżdżanie powiedzial ze tak ale żeby obserwować
 
Powiedział ze endometrium jest wporzadku, ze widać lekkie krwawienie i gdy zapytałam czy to może być zagnieżdżanie powiedzial ze tak ale żeby obserwować
Co to znaczy endometrium w porządku? Powinno być pogrubione, a skoro takie nie jest to naprawdę nie liczyłabym w tym cyklu na ciążę. Plamienie implantacyjne jak sama nazwa wskazuje jest tylko plamieniem a nie krwawieniem. Poza tym naprawdę niewielka ilość kobieta doświadcza tego.
 
Doświadcza tego 25% kobiet i nie koniecznie jest to kilka kropli krwi bo niektóre dziewczyny mylą je z okresem a plamienia kilku krwi chyba nie da się pomylić. U mnie było niewielkie krwawienie a skoro lekarka nie wykluczyła ze to plamienie implantacyjne to jak wy możecie to wykluczyć
 
Zrobilas bete hcg wynik mowi sam za siebie.

Druga sprawa jest taka ze to moze byc rownie dobrze ciaza, infekcja, plamienie okolowulacyjen, miesiaczka.

Beta hcg ujemna...mowi sama za siebie

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bete powinno sie robic wlasnie w okolicach terminu miesiaczku poniewaz ok 8-12dnia po owulacji dochodzi do implantacji zarodka a po niej zarodek zaczyna wytwarzac hormon betahcg ktory jest wykrywalny ok 48h po implantacji.
A jak wiadomo okres przychodzi ok 14 dni po owulacji (8-12 dni w ktorych dochodzi do zaplodnienia+ 2 dni na wytworzenie hormonu)

Skoro twierdzisz ze u Ciebie to plamienie to implantacja to beta wykonana po 2 dniach od zakonczenia plamienia rzekomej- implantacji jest jak najbardziej wiarygodna.


Oczywiscie nie mozna wykluczyc ze jeszcze do implantacji nie dojdzie ale tego krwawienia nie wiazalabym z implantacja- dowodem tego ze to nie byla imolantacja jest negatywan beta.
Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry