reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy poziom beta hcg po implantacji

Bardzo zycze Ci ciazy! I oby to bylo to ! Choc jak juz wczesniej kilka osob Ci napisalo niestety ale nie wyglada to zbyt pozytywnie!!
Mimow wszystko trzymam kciuki!!!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze zakładając ze to nie było krwawienie implantacyjne tylko owulacyjne (24.01-26.01) to owulacja wystąpiła 24.01? Jeżeli tak to kochałam się z mężem od 16-24.01 codziennie wiec czemu nie wyglada to pozytywnie? Jeśli owulacja była tak pozna to dzis jest dopiero 9dpo. Czy krwawienie owulacujve może tak wyglądać? I być bez boli?
 
To oczywiscie ze szansa na ciaze jest.Poczekaj cierpliwie.

A co do objawowo bolowych piersi to tego na serio nie bierz do siebie.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje mi się ze mam trochę więcej śluzu gęstszego nigdy się nie zastanawiałam czy mam tak przed okresem czy raczej nie czy może to być jakaś oznak ciąży
 
Wydaje mi się ze mam trochę więcej śluzu gęstszego nigdy się nie zastanawiałam czy mam tak przed okresem czy raczej nie czy może to być jakaś oznak ciąży
Nie doszukuj się na siłę jakiś objawów tylko czekaj spokojnie na okres. Jak się nie pojawi to wtedy rób test albo betę.
 
Dokladnie nakrecasz sie .Ja bym juz test na Twoim miejscu zrobila.

Ja w kazdym staraczkowym cyklu mialam tyle objawow, ukluc, dziwnych boli ze glowa mala;D

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właściwie nie mam żadnych objawów właśnie tak tylko zauważyłam wiec pytam czy może to cos sugerować, betę zrobię jutro myśle ze już będzie wiarygodna
 
reklama
Nie ma chyba sensu robić betę bo jeśli krwawienie owulacyjne było 24-26.01 to dzisiaj jest ok 9dpo wiec prawdopodobnie nic nie wyjdzie
 
Do góry