reklama

Kiedy zostawiłyście pierwszy raz swoje dziecko??

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez izi85, 2 Czerwiec 2010.

1. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

WITAJCIE!
    MAM PYTANIE KIEDY ZOSTAWILYSCIE PIERWSZY RAZ SWOJE DZIECKO??TZN.CHODZI MI O WESELE CZY JAKAS IMPREZE I MUSICIE ZOSTAWIC DZIECKO POD OPIEKA TESCIOWEJ ALBO KOGOS INNEGO:)
    JA DZIS MAM WESELE I MUSZE ZOSTAWIC MAŁEGO MA 4 MC Z TESCIOWA I NIE BEDZIE NAS OD 15 - 3...ALE KARMIE PIERSIA I DLATEGO SIE JAKOS MARTWIE..JAK BY BYL NA BUTLI OD ZAWSZE TO CO INNEGO...:no: MARTWILYSCIE SIE ??JAK SIE CZULYSCIE?BOJE SIE ZE BEDE CALY CAS O NIM MYSLEC I SIE NIE ZABAWIE;/

Ostatnia edycja: 2 Czerwiec 2010
  2. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

Nie pamiętam dokładnie, ile Maks miał, jak został z moimi rodzicami... Chyba też coś 3-4 miesiące. Tyle, że ja nie karmiłam piersią...

3. reklama
  4. rechot1sb

rechot1sb Tomaszoland

3 miesiące i tydzień - odetchnęliśmy troszkę i stęskniliśmy sie jak nie wiem co

5. kakakarolina

kakakarolina Moderator

ja jeszcze nie zostawiłam:)

6. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

My poszliśmy na wesele sami, jak Niki miała 8 miesięcy :tak: ściągnęłam tonę mleka i zostawiłam dziewczyny z babcią :tak:

7. mamaola

mamaola Fanka BB :)

ja pierwszy raz zostawiłam młodego z teściową jak miał 5 miesięcy....zostali sami na 5 dni....ale ja tez nie karmilam wtedy juz cycem...

8. umi2

umi2 Fanka BB :)

na kilka godzin jak mały miał kilka dni bo mature zdawałam a tak to na cała noc jak miał 5 miesiecy

9. lenka87

lenka87 Mamusia Adasia:)

Zostawiałam go na 2-3h jak miał ze 4 miesiące(zeby coś załatwić). Ostatnio pierwszy raz na cały dzien z teściową. Na noc jeszcze nigdy. Jakoś nie bardzo mi to idzie.

10. reklama
  11. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

Tylko ja musiałam:(:(bo szliśmy na wesele..Jeszcze trzy wesela przed nami;/;/
    Jakbym nie musiała to bym nie zostawiła:)

12. mpm

mpm Początkująca w BB

mój ma 2 miesiące i za miesiąc mamy wesele i właśnie się zastanawiam co zrobić?
    czy jechać 200km z dzieckiem, czy co?
    jest na piersi, chyba sobie odpuszcze

Poleć forum