reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobic test ciążowy, tabletki klomifen

Aleksandra96

Aktywna w BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2022
Postów
93
Cześć dziewczyny, mam podejrzenie PCOS niby w badanich wszystko w porządku ale lekarz stwierdził pęcherzyki w jajniku. Moje cykle są bardzo nieregularne. Wąchają się od 35 do nawet 60 .w tym cyklu lekarz kazał mi zarzyc tabletki klomifen na wywołanie owulacji.. ( zbytnio nie wierze ze to pomoże ale warto sprobowac 😁 ) tabletka wzięta 5 dnia cyklu.. owulacja mialabyc niby 14 dc ale piersi bolą mnie np dopiero 18 więc nie wiem czy to objaw owulacji czy tego że już była. Do tego przez tydzień odczuwalne bóle podbrzusza. Teraz występują sporadycznie . Kiedy najlepiej zrobić test ciążowy aby był wiarygodny? :)
 
reklama
Ale dobrze rozumiem,że wzięłaś tylko jedną tabletkę?Jeżeli tak to ona nic nie zdziała. Jak najbardziej mogą pomóc,ale je bierze się zazwyczaj od 2-3 dc przez kilka dni i wtedy monitoring czy coś się dzieje i rośnie. Twoje objawy jak na razie nie wskazują na nic.
 
Ok, moim zdaniem to trochę nieodpowiedzialne. Nie wiesz czy i kiedy ta owulacja była. Więc zrób test po 2 tygodniach od ostatniego stosunku.
 
ja na clo w ogóle nie reagowałam mając pcos, najwiecej brałam 3 tabletki dziennie przez 5 dni. Jajniki spały. Ale do tego potrzebny jest monitoring. U mnie skończyło się zastrzykami na stymulacje owulacji. A potem in vitro.
Chyba pora poszukać jakiegoś specjallisty który będzie się chciał tym zająć bo jak na razie takiego nie spotkałam.. tutaj jest znieczulica na takie rzeczy. Koleżanka poroniła 2 razy w 6 tygodniu.. lekarz powiedział tylko że trzeba się starać i że będzie dobrze 🙉
 
reklama
ja na clo w ogóle nie reagowałam mając pcos, najwiecej brałam 3 tabletki dziennie przez 5 dni. Jajniki spały. Ale do tego potrzebny jest monitoring. U mnie skończyło się zastrzykami na stymulacje owulacji. A potem in vitro.
A jak Ci potwierdzili ze masz jednak PCOS ? Ja pokazując swoje wyniki tutaj uslyszalam tylko że jest ok.. lekarz w Polsce kazał jeszcze się starać naturalnie do maja właśnie i jak się nie uda to tabletki na owulacji (które wlasnei biore)
 
Do góry