reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić test?

Dołączył(a)
30 Październik 2023
Postów
11
Hej, tak w skrócie:
Staramy się o dziecko.
Miesiączka była 8-14.10.23 średnia długość cykli 31 dni.
Testy owulacyjne wskazywały mniej więcej datę owulacji na dni 22/23.10.
Dodatkowo 22.10 wieczorem miałam silny ból głowy (we wcześniejszej ciazy miałam migreny w 1 trymestrze.) wzięłam leki a i tak odczułam ból prawego jajnika. Wiec twierdze ze owi była w nocy 22/23.10.
Od około 4/5 dni odczuwam dziwny niepokój. Mam zachcianki. Chce pic litry kawy. Bolą mnie piersi (Pms nie miewam) ostatni raz bolały mnie właśnie tez przed stwierdzeniem 1 ciąży.)
Testy ciążowe które zrobiłam były wszystkie negatywne - 26.10,29.10,30.10. To Pinki z 10Uml
Ale. Dziś 30.10 dopiero po sikaniu miałam pełno różowego śluzu na papierze. Tylko raz więcej się nie pojawił. Wczoraj po południu lekki ból podbrzusza.

Pytanie brzmi. Skoro mógł być to śluz po implantacji to kiedy zrobić test? Jutro czy dłużej się wstrzymać?

Dzięki dziewczyny z góry za wsparcie :)
 
reklama
Nie wytrzymałam i dziś tak. Czy to cienia cień?
 

Załączniki

  • IMG_2145.jpeg
    IMG_2145.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 113
reklama
Do góry