reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

M

madamagda

Gość
Majóweczki kochane!
Zakładam nowy wątek na którym będziemy mogły kontrolować nasze wymiary i przyrost wagi podczas ciąży.
Nie wiem czy to dobry moment, ale korzystam ze sposobności że jesteśmy przed świętami, jeszcze nie objedzone. :-):-)

No więc ja zaczynam
Waga przed ciążą 63 kg - na dzień dzisiejszy 19 tc 65,5 kg czyli 2,5 kg na "+" tragicznie nie jest.:tak:
Obwód brzuszka w najszerszym miejscu przed ciążą było dosyć dosyć ale nie pamiętam za to teraz mam 98 cm zaraz przy pępku.:szok:Dochodzę do setki o rajuśku.
Cycuszków jeszcze nie mierzyłam ale sądzę że sprzed ciąży z mojego C 80 zrobiło się D 80.:happy2:
 
reklama
To teraz ja....
przed ciaza- 68kg teraz 22tydz- 78kg czyli 10kg na +
piersi z C- 80 na duze D-80
w brzuszku mam 98cm a moze juz nawet 100cm
ale za to w pupie i nogach mam o wiele za duzo ale tym sie juz nie pochwale hehehe:-D:-):-D:tak:
 
To i ja się włączam.

przed ciążą 60kg teraz 63 kg czyli 3 kg na +...
obwod brzuszka przed ciażą nie pamiętam, ale teraz mam już 97 cm...
ciekawe co bedzie dalej...
a z 75 B zrobiło mi się już na pewno duże C...
 
No to teraz ja sie pochwale dodatkowymi kilogramami :-)
-waga przed ciążą 50 kg, teraz prawie 20-ty tydzien 56 kg
-biust z B na C
-pas przed ciążą 62 a teraz 88 :-)
 
u Mnie
waga z przed ciąży - 63 kg :-)
obecnie (19 tydzień) - 68 kg (5kg +):tak:
obwodu brzuszka z przed ciąży nie pamiętam :no:
obecnie - 96 cm ;-)
biust z 75 C - na 80 D
 
Ja szaleję.
- Przed ciążą kilogramów 63, w międzyczasie do 12 tygodnia straciłam 8 kg.Jak tylko udaję mi sie nie wymiotować to nadrabiam.Teraz w 19 tygodniu 61(-2).
- W pasie - 90, nie wiem ile było wcześniej.
- Biust z 75C na pełne 75C lub małe 75D.
 
Ja nie wiem dokladnie ale przed ciaza gdzies kolo 70 a teraz kolo 73
W pasie 104
Biust z 85B na duze 90 C

W pierwszej ciazy przytylam niecale 12 kilo i szybko zgubilam te kiolgramy po porodzie tak ze bylo nawet 8 kilo na minusie mniej niz przed ciaza.......tak ze mnie Vanesska wycioagnela wszystko A do tego dieta i dieta niestety przy karmieniu...Teraz mam nadzieje ze tak nie schudne...
 
Dzis sie zwazylam i zmierzylam.Masakra.Przed ciaza wazylam 64.4 a teraz juz 6.5 kg na plusie w 22 tyg :szok: az strach pomyslec co bedzie dalej :szok:
W pasie przed ciaza mialam 70cm a teraz 95
Najbardziej mi piersi urosly juz na poczatku ciazy,z 75B na 75C
W biodrach tez juz 4 cm wiecej niz przed :-(
 
reklama
Pomiary z 18 tygodnia ciąży
  • WAGA 49 KG NA 54 KG 5 NA "+"
  • W pasie ok 70 a teraz 92cm
  • Biust C 75, na duze D 75/80
 
Do góry