reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

20 tydzien

Witam! To i ja sie pochwale :-)chociaz chyba nie ma za bardzo czym:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Przed ciaza 60 teraz juz 70 czyli +10 kg.
 
reklama
no to i ja... 19ty tydzień.

Było 68 kg jest 71 przy wzroście 173...:zawstydzona/y:
Piersi - było 70 D, a jest 75 E (czy coś koło tego);-)
Obwodu brzuchola nie znałam i nie znam...
 
no to u mnie w skrócie jest 2 kg na plusie i to pod warunkiem że zważę się wieczorkiem najedzona bo z rana to nawet tyle a według mojej karty ciązy jest póki co -1 co do biustu to z 85D jest 90 E więc cosik tam mi przybiera no i brzuszka za nic nie da się ukryć:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Hej, ja jestem w 23t.c. Przed ciążą ważyłam 55kg, teraz 62... Na szczęście przybywa mi tylko w brzuszku i biuście, więc się nie martwię, dzidzia chyba będzie duża, po tatusiu :-) W pasie 96 cm, biust duże 14D (nie pamiętam sprzed ciąży), nie wiem, ile to w polskim rozmiarze.
Pozdrawiam, przyszła mama z Australii
 
Kacha no jakos mi sie udaje,nie oszczedzam sie i jem kiedy mam ochote.Z pierwsza ciaza tez malo przytylam.
Gloria witaj wsrod majoweczek!
 
Kacha
różnie to bywa u różnych kobiet, jedna będzie się oszczędzać (jeść jak przed ciążą) i będzie tyć, za to druga będzie nie wiadomo czy się objadać i nie utyje dużo.
Ja po prostu jem na to na co mam w danej chwili ochotę, przytyłam 2,5 kg, ale sądzę ze teraz nadrobię bo wróciła mi ochota na słodycze i codziennie muszę coś słodkiego wrzucić do brzuszka.:-)
 
reklama
Mój sposób to wymioty od 6 do 18 tygodnia włącznie. Codziennie lub kilka razy dziennie po kilkanaście minut.Nie polecam - mało miłe.
To już lepiej mieć spooooro na plusie zapewniam.
 
Do góry