reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

tolka wydaje mi sie ze to jest indywidualna sprawa to chyba zalezy od organizmu kazdy inaczej zbudowany :-) pewnie ze jestes dla niego najpiekniejsza :-) a szczegolnie teraz z sexy brzuszkiem ;-) w ktorym siedzi malenstwo
 
reklama
A u mnie
przed ciąża 59 kg teraz 23 tydzień 64 kg a więc 5kg do przodu
talia - 94 cm teraz, przed ciążą nie pamiętam
a
bimbaly2jp3nx3.gif
z 75 A na 75 B z czego najbardziej się cieszy mój małżonek :)
 
No to ja też:
przed ciążą 65, teraz w 21 tygodniu 74 :baffled:, czyli 9 kg na plusie!!!:wściekła/y: Załamka...

Nawet się nie mierzę, nie ma sensu...

a jak szłam do poprzedniego porodu, to miałam 78 kg :confused:
 
no to Marlene, widzę, że mamy podobną wagę... ja ważę teraz chyba już nawet ok. 71 przy wzroście 173 i aż się boję co będzie dalej.. no ale narazie zle jakoś bardzo nie wyglądam, bo zawsze byłam grubokoścista! Zresztą... po porodzie się zrzuci.:-)
 
Łania_W, wiec dobrze ze nie jestem sama :-) fakt nie jest tak zle ale gdzie tam do konca ;-) Potem razem umowimy sie na diete cud, a teraz dla naszych dzieciaczkow warto sie poswiecic
 
Niop
i mi sie troszkę ostatnio przybyło 21 tydzień było 63,5 kg a jest 67 kg z dzisiejszych pomiarów wynika czyli 3,5 kg na +, a obwód brzuszka 99 cm:-)
 
Marlene - nawet żadna specjalna dieta nie bedzie Ci potrzebna. Ja przytyłam dobre 20 kg kiedy byłam w ciąży z Mieszkiem i w trzy miesiące praktycznie wróciłam do poprzedniej wagi. Jak? Prosta sprawa, jeśli się karmi piersia i do tego wstaje w nocy co godzinke aby przewiznąć, nakarmić to siłą rzeczy kilogramy lecą w dół. Nie martwcie sie dziewczyny, będzie dobrze!
 
reklama
Do góry