reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

Agnieszko - żeby tak było jak mówisz, to będę bardzo szczęśliwa... nie z powodu tego wstawania co godzinę, ale z powodu szybkiego powrotu do formy.;-)
Czy mi się wydaje, czy ostatnio jakoś mniej Cię było na forum?
 
reklama
Ufff, myślałam, że tylko ja mam taki wilczy apetyt:-), a tu proszę!! Ja przed ciążą ważylam 59 kg, a teraz 66 kg:-( o matulu!!!!!!!
 
A ja zaczynam powoli się załamywać.. kolejne 0,5 kg na + :-(
Na początku w ogóle nie tyłam, a przez ostatnie 3 tyg. prawe 4 kg!
Oczywiście, wiem... jestem w cąży i trzeba przytyć i myśleć o tym by dziecko było zdrowe... i tak też się staram, ale jest mi ciężko. Zawsze byłam troszkę przeważliwiona na punkcie swojego wyglądu i miałam spore problemy z normalnym odżywianiem (nawet duże, nie spore:-() i boję się jak teraz moja psychika przetrwa takie tycie przez kilka miesięcy. Obym tylko sobie z tym poradziła..
 
Łania W - nie załamój się u Mnie też tak było że przez 3 tygodnie przytyłam 3 kg ale potem waga staneła w miejscu i jak narazie jestem w 21 tygodniu i mam 5 kg + :-)
 
Łania - tak mniej mnie tutaj było bo wszyscy się pochorowaliśmy i w domu przez święta mieliśmy szpitalny oddział zakaźny ;-) Jakiś paskudny wirus żołądkowo jelitowy nam się przypałętał :wściekła/y: Myślę że powoli wychodzimy z tego. Jedyny plus to to że waga moja stanęła w miejscu i od początku ciąży mam 5 kg do przodu
 
No to mnie pocieszyłyście:-) ja nie będę się załamywać, że mam 6+ od początku według mnie prawidłowo przy pierwszej ciąży,:-) zobaczymy jak to będzie postępowało:confused:
 
Hej, ja jestem nowicjuszka na tym forum, ale bardzo mi sie tu podoba, szczegolnie, ze mieszkam w Australii, w samym srodku pustyni i drugiego Polaka ciezko tu spotkac :-). Wracajac do tematu, ja przytylam 7kg, jestem w 23t.c., ale poza brzusiem i biustem nic mi nie rosnie. Poza tym mamy teraz srodek lata,temperatura 40+ ... :szok: Dziwie sie ,ze az tyle przytylam, bo w takim goracu to tylko sie gubi kilogramy. Wiec mimo iz zimno w Polsce ,to Wam troche zazdroszcze...
 
Wow Gloria 40 stopni to masakra ale i tak ci zazdroszcze tego lata :) Forum jest ekstra wiec pisz z nami czesto:)
 
reklama
No niezle .... oddalabys troche tych stopni nam latem :-) ale zdrugiej strony jak za cieplo to zle jak zimno tez zle hehe ciezko sie dopasowac:happy2:
 
Do góry