reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

Ja bym z chęcią oddała trochę tych promyczków, szczególnie,że większość czasu pracuję na nogach i to na powietrzu, wszędzie muszę chodzić z butelką wody! Ale jak dzidzia przyjdzie na świat, to się będzie robiło przyjemne 20, może 25...
Aha, co do kilogramów i apetytu, ja wcinam ostatnio owocową sałatkę z bitą śmietaną,mniam, dobrze,że mamy basen,więc mam gdzie palić te kalorie!
Trzymajcie się cieplutko,ale chyba tak najgorzej nie jest w Polsce, przynajmniej na Pomorzu śniegu brak


 
reklama
ja wlasnie robie galaterke z bita smietana light i calkiem nieswiadomie ja kupilam bo nie zauwazylam ze to ditetyczna :-) i jak posmakowalam to mi sie jakas taka wydala dobra ale ... nie do konca parze na opakowania a tu niespodzianka hehe:-)
 
Witajcie dziewczyny
Ja przed ciążą ważyłam 68kg teraz 77kg w 23tyg ciąży a gdzie tam 9 miesiąc. Musze ograniczyc słodycze ale jakos nie mam silnej woli. Będę się martwic jak urodzę.Pozdrawiam
 
:-):-) Ja zawsze pochlanialam ogromne ilosci slodyczy i waga mi sie bujala 48-50 kg i moglam jesc do bolu :-) zawsze tak samo wygladallam
 
A u mnie waga przed ciążą 47 kg a teraz, tj.21 tydzień 55 kg, czyli 8 na plusie.
W poprzedniej ciąży waga wyjściowa taka sama, a skończyło się na 11,5 kg do przodu. Zobaczymy co będzie teraz.
 
reklama
a ja melduje, ze w 20tc (czyli 3 tygodnie temu) mialam juz na plusie 6kg :baffled: Najwiecej przybralam przez pierwsze 4 miesiace bo nie moglam sie ruszac sportowo, tylko polegiwac... No i zarlam jak smok. Ja niestety jestem pozeracz slodyczy, a teraz mi sie nasililo. Za tydzien kolejna wizyta u gina... az sie boje wagi :zawstydzona/y:
 
Do góry