• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Kilogramy i centymetry na +

reklama
He he he:-D:-D:-D:-D.
To mnie ostatnio w ucho wpadła taka lekka i rytmiczna piosenka. Jakoś tak mnie ruszyła, że zaczęłam się wyginać przed lustrem:zawstydzona/y::-D. Po chwili tak się zaczęłam śmiać sama z siebie!!!!
Komicznie wygląda kobitka z mega brzuchem wymiatająca bioderkami i próbująca seksownie wyglądać jak ta laska na teledysku tej piosenki!
4_1_219.gif
 
Mój S. wczoraj pytał się mnie ile mam na plusie, a ja mu ta no, że 11 kg...a on na mnie nakrzyczał, że za mało przytyłam :szok::szok::szok:, że mam się nie odchudzać:-) (ja i odchudzanie...matko:-)). Cały czas tylko węszę co by jeszcze przekąsić:cool:
strasznie mnie to rozbawiło. Tym bardziej, że przecież to, ile się przytyje nie świadczy wcale o wadze dzidzi. Z Matim przywaliłam koło 30 kg...:baffled: a on miał 3140 (aż mi było wstyd, że z takiej wielkiej mamy taka kruszynka:sorry2:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry