reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

Nessi-ja tez miałam niedowagę:tak:
Także nawet jak przytyje 10 kg to dobije do prawidłowej wagi:-)

Ja generalnie tez na poczatku ciązy schudłam 2 kg, wazylam 47kg, ale teraz przez ostatni miesiac przytylam 2,5 czyli wrocilam do swojej normalnej wagi, aczkolwiek powiem Wam ze mimo tego ze ja do swojego wzrostu 168 waze tez niby za malo, to jak bylam w anglii 3 lata temu przez 2 miesiace i przytylam tam 5 kg to czulam sie mega wielka i wszyscy zauwazali to 5 kg mimo tego ze nadal nie mialam nawet grama nadwagi
 
reklama
Ja generalnie tez na poczatku ciązy schudłam 2 kg, wazylam 47kg, ale teraz przez ostatni miesiac przytylam 2,5 czyli wrocilam do swojej normalnej wagi, aczkolwiek powiem Wam ze mimo tego ze ja do swojego wzrostu 168 waze tez niby za malo, to jak bylam w anglii 3 lata temu przez 2 miesiace i przytylam tam 5 kg to czulam sie mega wielka i wszyscy zauwazali to 5 kg mimo tego ze nadal nie mialam nawet grama nadwagi

bo w anglii od tego jedzenia sie po prostu PUCHNIE a nie tyje !! a to widac jak na dloni !!!
 
A ja przytyłam kolejne 2 kg ! ...od poczatku ciazy to bedzie juz 5 kg ! Matko boska ładna ciezarowa ze mnie bedzie :sorry2:, bo z tego co widze bije chyba rekordy tutaj buuuuu !!!!
Ale moj gin twierdzi ze i tak ciagle u mnie niedowaga ahhahaha ....waze 55 kg w tej chwili ....zawsze mala i chuda bylam ....Najlepsze jest to z tego ze poszło te 5 kg mi w brzuch i w cycki ...bo wszedzie chuda dalej jestem :dry:
Terefere Aśka heheheeh:-p Ja mam już 6kg i pobiłam Cię wynikowo :cool2:, chyba, że nawciągałaś się naszych forumowych szparagów i waga Ci skoczyła :-p:-D no i przy Twoich 55kg to ja siem chowam yyy:sorry2:
 
bo w anglii od tego jedzenia sie po prostu PUCHNIE a nie tyje !! a to widac jak na dloni !!!
no wiesz chyba masz racje, spuchlam mimo tego ze nie zywilam sie jakos zbytnio fast foodami i takim nie zdrowym zarciem, zero chipsów, jakis slodyczy malo bo nie przepadam a spuchłam i tak
 
no wiesz chyba masz racje, spuchlam mimo tego ze nie zywilam sie jakos zbytnio fast foodami i takim nie zdrowym zarciem, zero chipsów, jakis slodyczy malo bo nie przepadam a spuchłam i tak

to jest raczej wina chemii pchanej w "normalne" jedzenie ... siostra pojechala tam tylko na wakacje i potem miala pol roku odchudzania jak nic !!!
 
Terefere Aśka heheheeh:-p Ja mam już 6kg i pobiłam Cię wynikowo :cool2:, chyba, że nawciągałaś się naszych forumowych szparagów i waga Ci skoczyła :-p:-D no i przy Twoich 55kg to ja siem chowam yyy:sorry2:

Reve wiec chyle czoła przed Pania hahahahah !!! U mnie narazie staneło na 5 kg ,.Jak zawsze zdechlak byłam tak teraz przez te 5 kg juz mi ciezko ahahhahahahahahhahah
 
A ja przed ciaza przytylam z 5kg i teraz do 14 tyg waga narazie stoi w miejscu no chyba, ze sie mocno najem to kg do przodu jest:-)
 
Hejcia dziewczyny jak tak czytam ile ważyłyście przed ciążą to aż wam zazdroszcze też bym chciala ważyć z 50:):):) Nio ja jak na razie jestem do przodu 3,5kg tak na oko bo nigdy nie zwracałam uwagi na to ile waże zawsze sie tak kreciło cos koło 60:):) Nio ale poszło wszystko w brzusio nio i troche w biust, który i tak zawsze miałam ogromny ale teraz to ajuż przesda!!!!!
 
reklama
a ja właśnie zamawiając sobie ciuszki zmierzyłam się i doznałam szoku, bo niby ani kg nie przytyłam, niby brzuszka tak bardzo nie widać ok 18cm. w brzuszku mi przybyło:szok:
 
Do góry