reklama

Kilogramy ...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2009' rozpoczęty przez Georgia, 28 Maj 2009.

1. Georgia

Georgia Początkująca w BB

Jak tam Wasza nadwaga ?
    Ja kończę 3 miesiąc i 4 kg do przodu :-)

2. Georgina

Georgina Gość

Ja w trakcie 3 miesiąca i 0.6kg na plusie, więc mało:)

3. reklama
  4. Natalka_m

Natalka_m mama Lenki

Ja jestem w połowie czwartego i kilo do przodu tyle,że mam jakieś 8 kilo niedowagi więc się nie martwię:-Djak przekroczę 62 to zacznę:tak:

5. Lilijka

Lilijka Grudnióweczka 2009

Ja tez kończę 3 miesiąc i...-6kg...mniej(ważyłam 64-64,5kg-teraz ważę 58,2)..to się wyłamałam z Was wszystkich;-)Wszystko przez mdłości i byc może przez naturalne systemy obronne-mniej kilo=mniejszy cukier we krwi (a miałam problemy z nietolerancją glukozy).Widocznie miałam tyle schudnac:-)

6. joanna82

joanna82 Mama Patryka i Filipka

Ja rowniez koncze trzeci miesiac :) HURA!!!!!!! I 2 kilo na plusie :) ( i to przybylo mi w trakcie ostatniego miesiaca :-D ) ale jestem zadowolona gdyz mam niedowage hahahahhaha !!!!!! Waze 52 kilo teraz ! Ot taka big babka ze mnie hahahaah !

7. Georgina

Georgina Gość

A ja nie mam wymiotów i mdłości i zapewne przez to pół kg więcej plus odstający brzuszek:-)

8. Marzka283

Marzka283 synek Michaś

Ja kończę właśnie I trymestr i waga niewiele się zmieniła obecnie 59,2kg a było 58,3kg no to prawie 1 kg.:-)

9. Lilijka

Lilijka Grudnióweczka 2009

Ja wymiotów tez zero..aż dziwne..ale wiem,że potem nadrobię:-)

10. reklama
  11. grudnióweczka

grudnióweczka Fanka BB :)

a ja zaczynam miesiąc czwarty i 2 kilo... do tyłu :-D:-D

12. 23marta

23marta Trójpak ;)

a ja w trakcie 12 tyg z bliźniakami 1 kg na minusie od ostatniej wizyty u gina czyli 3 tyg temu, wychodzi jakieś 47 kg żywej wagi hehe, ja to dopiero jestem wypasiona ;)

Poleć forum