reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Kilogramy ...

reklama
G

Georgina

Gość
Ja w trakcie 3 miesiąca i 0.6kg na plusie, więc mało:)

Natalka_m

mama Lenki
Miasto
Lubuskie
Rozwiązania
0
Ja jestem w połowie czwartego i kilo do przodu tyle,że mam jakieś 8 kilo niedowagi więc się nie martwię:-Djak przekroczę 62 to zacznę:tak:

Lilijka

Grudnióweczka 2009
Miasto
okolice Zielonej Góry
Rozwiązania
0
Ja tez kończę 3 miesiąc i...-6kg...mniej(ważyłam 64-64,5kg-teraz ważę 58,2)..to się wyłamałam z Was wszystkich;-)Wszystko przez mdłości i byc może przez naturalne systemy obronne-mniej kilo=mniejszy cukier we krwi (a miałam problemy z nietolerancją glukozy).Widocznie miałam tyle schudnac:-)

joanna82

Mama Patryka i Filipka
Miasto
Wołów
Rozwiązania
0
Ja rowniez koncze trzeci miesiac :) HURA!!!!!!! I 2 kilo na plusie :) ( i to przybylo mi w trakcie ostatniego miesiaca :-D ) ale jestem zadowolona gdyz mam niedowage hahahahhaha !!!!!! Waze 52 kilo teraz ! Ot taka big babka ze mnie hahahaah !

G

Georgina

Gość
Ja tez kończę 3 miesiąc i...-6kg...mniej(ważyłam 64-64,5kg-teraz ważę 58,2)..to się wyłamałam z Was wszystkich;-)Wszystko przez mdłości i byc może przez naturalne systemy obronne-mniej kilo=mniejszy cukier we krwi (a miałam problemy z nietolerancją glukozy).Widocznie miałam tyle schudnac:-)
A ja nie mam wymiotów i mdłości i zapewne przez to pół kg więcej plus odstający brzuszek:-)

Marzka283

synek Michaś
Miasto
Radomsko
Rozwiązania
0
Ja kończę właśnie I trymestr i waga niewiele się zmieniła obecnie 59,2kg a było 58,3kg no to prawie 1 kg.:-)

reklama

23marta

Trójpak ;)
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
a ja w trakcie 12 tyg z bliźniakami 1 kg na minusie od ostatniej wizyty u gina czyli 3 tyg temu, wychodzi jakieś 47 kg żywej wagi hehe, ja to dopiero jestem wypasiona ;)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry