reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

A u mnie waga wyglada tak:

przed ciaza - 52.5-53.5
1 miesiac - 53
2 i 3 miesiac - 50,5-51
i dzisiaj czyli poczatek 4 miesiaca - 52,8 czyli ruszyla maszyna.....:)

Ale do tego ja kurdupelek bo mam 161 cm wzrostu.
 
reklama
u mnie niby spadła...teraz się wyrównała mniej więcej,ale prawda jest taka,że jeansy są już przyciasne ...zakupiłam dziś rozmair większe...narazie nie ciążowe :-)
 
Ja jestem w połowie 3 m-ca i waga raczej w miejscu stoi. Wcześniej miałam ok 52 kg i teraz też w granicach 52-52,8 kg (ale to po obiedzie). Tak że malutko. Ale pewnie potem nadrobię. W sumie nie mogę się doczekać, bo jestem chudzina i zawsze marzyłam, żeby być bardziej zaokrąglona :-D.
 
Dziewczynki - jak sie wazyc to najlepiej na golaska i to z samego rana :). I slyszalam ,ze nie codziennie tylko raz w tygodniu. Wtedy ma sie najbardziej obiektywny wynik. :) Wiec ja co niedziela golutenka jak Ewa - Hyc! na wage :)
 
a ja to chyba znikam, zero brzucha, kilogram na minusie nadal, chyba te blizniaki wysysaja ze nie wszytsko , a za 3 dni koncze pierwszy trymestr
 
reklama
A u mnie 4 kilo na plusie do 10tc:tak:
Teraz kończę 12tc i schudłam 2 kg. Ale brzuszek mam naprawdę spory, a to, że straciłam na wadze widac po buźce np;-)
 
Do góry