reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

U mnie przybył drugi kilogramek i połowa spodni poszła w odstawkę i jest okazja kupić sobie cosik nowego. Brzuszek się zaokrągla:-). Pozdrawiam
 
reklama
Długo tak może spadać?? Bo ja mam wrażenie, że skoro waga spada to nic nie mam w brzuszku. Oczywiście to głupie wrażenie, no ale zaraz zniknę:D:D
 
A u mnie waga wyglada tak:

przed ciaza - 52.5-53.5
1 miesiac - 53
2 i 3 miesiac - 50,5-51
i dzisiaj czyli poczatek 4 miesiaca - 52,8 czyli ruszyla maszyna.....:)

Ale do tego ja kurdupelek bo mam 161 cm wzrostu.


Taaa, ruszyla i stanela.
Ostatni pomiar czyli te 52,8 to bylo po powrocie z Polski. Zapomnialam ,ze wizyta u mamy , obiadki, deserki, podwieczorki, pierwsze, drugie, trzecie sniadania , ciasto , kawa, itd itp Zapomnialam tez o lotach samolotami i podrozy samochodem. Takie ciagle przeloty "zatykaja". Zaesze po powrocie czuje sie jak napompowany balon. Zreszta nie tylko ja ale moj partner tez. Zazwyczaj dopiero po 3 dniach od powrotu czujemy sie normalnie. Tak wiec wczoraj rano moja waga 51.8. Nie wydaje mi sie abym znow zgubila kilogram. Raczej te 52.8 byly porzeklamane w zwiazku z powyzszym.
 
Dobra ! przyszedł i czas na mnie- 2 kg na plusie :tak:...ale przy mojej chudości, dużo mi jeszcze do nadwagi ,więc cieszę się z kazdego kilograma :tak:
 
Dobra ! przyszedł i czas na mnie- 2 kg na plusie :tak:...ale przy mojej chudości, dużo mi jeszcze do nadwagi ,więc cieszę się z kazdego kilograma :tak:


To tak jak u mnie :) Przy moim umiesnieniu ;) hahah jeszcze dlugo bede miałą niedowage ,mimo iz przybywa mi 1 kg na 2 tygodnie ahhaah ! 3 kg na plusie od czasu jak sie zaczelam wazyc !
 
Mi spadło bo mam 48.6 a nim zaszłam w ciążę miałam 50kg. A brzuszek mi rośnie, więc to tak zabawnie;)) Waga spada, brzuszek i dzidzia rosną:)
 
Nie ma co sie przejmowac spadkiem wagi... to calkowicie normalne. Niektore z nas od samego poczatku przybieraja na wadze u innych moze byc spadek a potem dopiero sie rozkreca. :tak: Ja wlasnie naleze do tej drugiej grupy. Troche sie tego obawiam, bo podobno w ten sposob znacznie latwiej o rozstepy. :zawstydzona/y:
Poki co wrocilam do swojej normalnej wagi, moze nawet z leciutka nawiazka... zaczelam juz 17 tydzien.
 
reklama
Do góry