reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy ...

reklama
NO i BOGU DZIEKI ze sama Marta nie jestem ,bo juz zaczełam sie zastanawiac czy aby napewno ja za duzo nie jem ahahaha !!!! Wiec ten sam okres ciazy ,no i jeszcze z kilogramami idziemy tak samo ....FAJNIE :)
 
Śmieszne to, bo dzidzia rośnie, brzuszek rośnie-a waga stoi:-)

Mam dokładnie tak samo. Jeszcze ani kila nie przytylam, choć ciągle coś jem a w pracy to już zwłaszcza. Ostatnio u gina waga 51,5 kg, czyli tyle, ile zawsze. Nawet mi powiedział- jedz coś :-D. A ja jem i nic nie ma :-).
Ale pewnie teraz to ruszy lada dzień.
 
A ja tym razem w normie. W perwszej ciazy w tym czasie bylo -2 a teraz +3, tyle ze brzusio wielki jest- wzdecia jakies, normalnie mnie rozpiera. Czyli przed ciaza 49 - teraz 52 kg. Waze sie tylo w domku - u ginekola sie tylko pytaja ile jest aktualnie. Troche mnie to zlosci.
 
Przed ciążą ważyłam 49 kg teraz 52 i rośnie, zaczynam powoli odczuwać wyższą wagę z racji, że zawsze miałam niedowagę znaczną.
 
A ja mam pytanko- czy tylko ja jedna nie mam wśród grudniówek niedowagi????:-D:-D:-D A na dodatek ciągle przybieram na wadze:-)
 
reklama
Do góry