reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klub Mam - Bródno (Targówek)

Zrobiłam stronkę Klubu Mamy i Taty - nie jest profesionalna, ale
przynajmniej potrafię ją obsługiwać, jest za darmo i można
komentować. ;-)
Jest tam też skan artukuły o klubie z gazety Echo.

Link: Klub Mamy i Taty
 
reklama
Cześć dziewczyny, wysłałam adres forum do wszystkich, do których miałam adres mail.
Dziś nikt nie przyszedł. Ale załatwiłam parę spraw w Świcie. Za tydzień jest spotkanie w tym samych godzinach. Później widzimy się dopiero po nowym roku - pewnie 4 lub 11 stycznia, to się jeszcze ustali.
 
Jasne, że można - zapraszamy wszystkie Mamy w wieku dzieci od ciąży po 5 rokżycia.

Na kolejne spotkanie Klubu Mamy i Taty zapraszamy już w Nowym Roku -

5 stycznia 2010.




Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzy Klub Mamy i Taty.
 
Hmmmm chetnie bym sie przyłaczyla nio ale jestem dopiero w 30tyg ciazy i jakos tak nie wiem czy wypada. A jestem z Brodna i czasami warto gdzies wyskoczyc:-D
 
reklama
Do góry