reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klucie w pochwie w ciąży?

AgaG04

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2018
Postów
23
Witam jestem 13 tc i od jakiegos czasu czuje takie lekkie ukłucia w pochwie. Nie w podbrzuszu a właśnie jakby w szyjce macicy nie jest to jakoś silne i bardzo bolesne ale kilka razy dziennie poczuje takie lekkie uklucie zazwyczaj pojedyńcze i przechodzi. Czy któraś z was tak miała? To prawidłowy objaw czy powinnam się niepokoić?
 
reklama
Tak ja tak miałam ale pod koniec ciąży. Jedni mówią że to rozszerzająca, skracajaca się szyjka, inni, że ułożenie dziecka i nacisk powodują takie dolegliwości.
 
Ja już nie pamiętam jak to było ale jak tylko Cię coś niepokoi to idź czy zadzwoń do lekarza on po objawach Ci powie czy się zgłosić czy to normalne a ty nie będziesz się denerwować. Stres w ciąży jest nie wskazany
 
Ostatnia edycja:
Miałam cala ciążę. Raz mocniej raz lżej . jak i kulcie w 'odbycie' oo
Wszystko ok
Często kobiety maja to klucie ale sprawdzić nie zaszkodzi. Zapewne wszystko będzie w porządku
 
Ja mialam tak w pierwszym i drugim trymestrze. Jak na razie w trzecim nie miałam tak. Wspomniałam o tym doktorowi na wizycie ale szyjkę mam co wizytę sprawdzaną i zawsze jest ok. Więc tymi kłuciami doktor nie kazał mi się przejmować.
 
W pierwszym trymestrze miałam co chwilę takie kłucia, a jakoś od 20 tygodnia ich już nie zauważyłam. Nic się nie przejmuj, pytałam kilku lekarzy i każdy mówi że to normalne
 
Witam jestem 13 tc i od jakiegos czasu czuje takie lekkie ukłucia w pochwie. Nie w podbrzuszu a właśnie jakby w szyjce macicy nie jest to jakoś silne i bardzo bolesne ale kilka razy dziennie poczuje takie lekkie uklucie zazwyczaj pojedyńcze i przechodzi. Czy któraś z was tak miała? To prawidłowy objaw czy powinnam się niepokoić?
Także od ok 8tyg ciąży mam co jakis czas takie uklucia, na ostatniej wizycie w 13+6 mówiłam o tym lekarzowi, ale on stwierdził ze to zaden zły objaw i takie uklucia mogą sie zdarzać,jesli nie ma żadnych dodatkowych objawów(krwawienie,silny ból) to żeby się nie martwić. :)
 
Witam jestem 13 tc i od jakiegos czasu czuje takie lekkie ukłucia w pochwie. Nie w podbrzuszu a właśnie jakby w szyjce macicy nie jest to jakoś silne i bardzo bolesne ale kilka razy dziennie poczuje takie lekkie uklucie zazwyczaj pojedyńcze i przechodzi. Czy któraś z was tak miała? To prawidłowy objaw czy powinnam się niepokoić?
 
Witam mam takie sekundowe ukłucie jakby w pochwie jestem w 14 tyg ciazy i zaczynam się denerwowac czasem troszkę dłużej mnie trzyma co badania u ginekologa mam sprawdzana szyjkę macicy i wszystko ok następna wizyta dopiero po nowym roku
 
reklama
Witam mam takie sekundowe ukłucie jakby w pochwie jestem w 14 tyg ciazy i zaczynam się denerwowac czasem troszkę dłużej mnie trzyma co badania u ginekologa mam sprawdzana szyjkę macicy i wszystko ok następna wizyta dopiero po nowym roku
Co prawda jestem dopiero w 6 tygodniu, ale mam to samo, takie ukłucia jak szpileczką.
Wiele czytałam wątków i artykułów, że to normalne, szczególnie 2 pierwsze trymestry. Jeśli badania wyszły dobrze, nie ma co się martwić na zapas 🙏
 
Do góry