reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klujacy bol w piersi

K

Kasia2301

Gość
W sumie to mam dwie sprawy,ale założę drugi watek. Od pewnego czasu czuje klujacy, bardzo nieprzyjemny bol w piersi podczas karmienia. Jakby ktoś wewnątrz wbijał mi w ciało szpileczki. Dodam,że karmie 14 miesiąc. Bol jest tylko w jednej piersi i pojawia się podczas ssania. Czy możliwe,żeby jakiś kanał,gruczoł był zatkany?
 
reklama
Z tego co czytałam taki ból można czuć przed karmieniem, i w trakcie karmienia. Mnie kłuje zwykle przed więc może u ciebie to też nic złego...?
 
To raczej nie grzybica. To jest bol wewnątrz. Brodawki ok, buzia córeczki tez, więc to nie drożdżaki.
 
reklama
To nie wiem. Innych objawów nie mam, ale bol przy karmieniu przez pierwsza minute jest nieziemski. Aż żeby zaciskam. Teraz czuję też w drugiej
 
Do góry