reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Beatko - no, napisz koniecznie jak było... bo u mnie to jak z prawkiem, myślę o wkładce i boję się :szok:;-)

Iza - jak mnie wpienia niepomniernie wpintalanie sie rodziny do wychowania dziecka :wściekła/y: Wczoraj byliśmy u babci wiadomo z jakiej okazji. No i teraz moja szwagierka tam pomieszkuje z synkiem Olisiem (9miesięcy). Dzieciak wstaje przy meblach, próbuje się puszczać, raczkuje jak opętany, wulkan energii. No i babcia co chwilkę wsadza go do łóżeczka, bo w czymś tam jej nie wiem w czym przeszkadza. Za chwilkę przychodzi dziadek i "czemu go znowu do tego więzienia wsadzacie". Zdanie mamy nic się nie liczy, wogóle nie przejmują się jej zdaniem, tym jak chce wychować dziecko, wszystko wiedzą lepiej, wyzywają ją od najgorszych, zwłaszcza jej mama. Krew mnie zalewa jak na to patrzę. :dry:
A jej facet to nawet wiedział lepiej jak się piersią karmi :no:

No Ivi - organizm zaczyna magazynować siły, ja myślę że niewiele Ci już zostało :-):tak:

Uciekam z Pietruszką do Gdyni na mały spacerek. Miłego dnia, buziaki.
 
reklama
Dzień doberek

Iza zdjęcia wspaniałe, mój mąż już na tapetę sobie ustawił nasze zdjęcie.
Jakbyś miała więcej zdjęć Frania to wyślij mi proszę na emeila: monijedr@interia.pl
Wildwind cudne dzieciaczki, mały Antoś ma śliczne oczka, będzie "rwał" laseczki za kilka lat.
Ja też żałuję, że nie miałam chusty ułatwiło mi by to życie. Chociaż miałam nosidełko, ale może 3 razy go miałam.
Ciężaróweczki kochane chłopcy chcą posiedzieć jeszcze w Waszych brzusiach bo na zewnątrz zimno, a pod sercem mamusi tak cieplutko.
Colorwoman pewnie mała za kilka dni zapomni i będziesz mogła na nowo ćwiczyć, a brata za uszy wytargać.
Martynko fajnie, że mały zdrowy, kaszelek może się trochę dłużej utrzymywać ja dawałam małemu pulneo, ale możesz skonsultować się ze swoim lekarzem.
Anja wszystkiego najlepszego, pociech z córuni i aby te miesiące były najlepszymi

Słoneczko proszę wyjdź
Idę małemu dać 2 śniadanko
 
I ja się melduję...
Telefon był w pralce.Dobrze,że jej nie włączyłam,bo by było po telefonie :-(
Oliwka właśnie wstała.

Dziewczyny trzymamy kciuki Kasia dzisiaj się broni :-)

Wszystkiego najlepszego dla Anji

5177359998551ed9cde7ad3b155c657b7cdfbb.jpg

 
Aniu wszystkiego najlepszego!! Szczególnie w tym przepięknym czasie:tak:


bukiet-tulipany.jpg


kasiu: powodzenia!!
marta: wiedziałam, że komórka będzie w niezwykłym miejscu:-pa mój mężaty wylał sobie ledwo ugotowaną wodęprosto na rękę:dry:nie pytaj jak to zrobił, boniemampojęcia:sorry2:
martyna: rumianek też dobry, i moczenie pupci w wodzie z rumiankiem, ciepłej tak 5-10 min, albo z nadmanganianem tak jak Iza pisała. a zamiast suszyć ręcznikiem to mu pupcie suszarką wysusz. bo wtedy nie podrażnia się skóry, u nas to pomagało,za każdym razem:tak:

właśnie Antos po domu chodzi trzyma zabawkę pieska i hau, hau robi... i po co tu psa kupować:-p
dziś mam kiepski dzień, trochę się pobyczę:cool2:a co sobie bede załować:happy2:






\
 
Anja - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Spełnienia marzeń, zdrowej i spokojnej dzidzi, pociechy z Nadusi i oczywiście STO LAT :)

DZIEKUJE ZA ZYCZENIA

widze,ze Anja ma urodzinki:) STO LAT W SZCZESCIU I ZDROWIU ! I ZNOW O ROK MŁODSZA:)

apropo - Anju to w zdjeciach Izy sa wasze ze slubu?? pytam, bo chyba znam Ciebie z widzenia z liceum chyba....

chodzilam do 12LO na zabiance

cześć laseczki :-)
ja dziś znów po fatalnej nocy, ale odespałam rano ;-) znaczy dopiero się budzę teraz:-D

ranny ptaszek z ciebie:szok:ja siebudzilam po 12 i o3ciej znowu szlam spac:nerd:
 
Anja - życzenia wysłałam już na NK, więc tutaj tylko...



Kasia - MOCNO trzymam kciuki! :tak:

ColorWomen - nic się nie stało przecież ;-):happy2:

emkajot - dzięki :happy2: Aaa, i chętnie dowiem się jak tam poszło z wkładką, bo również mam w planach ją zastosować, a będzie to mój pierwszy raz ;-)

Iza - no nie dziwię się, że Cię krew zalewa. Ja chyba nie wytrzymałabym i od razu zrobiła awanturę :wściekła/y: Jak ja nienawidzę, jak ktoś tak się wtrynia :wściekła/y::wściekła/y:

Marta - "Telefon był w pralce" --- że też wcześniej się nie domyśliłaś :-p:-p

aredzimska - powodzenia na rozmowie życzę! :tak:

No nic, postaram się jakoś zebrać i pojechać do głównego salonu Ery na Świętojańskiej, aby sprawdzić tą kartę SIM, bo nie mogę przecież teraz bez telefonu zostać :baffled:

Miłego dnia Babeczki!
 
:tak:DZIEKUJE WSZYTKIM ZA ZYCZENIA>>>;-)

a ja nawet sie nie moge nawet upic:baffled:z okazji mojgo siedziwego wieku

Marta,no to teraz juz wiesz,ze telefon MUSI byc wlaczony przy dzieciach:tak:
ja pare razy zostawilamtelefon w lodowce a potem szukalam..... ale ja jestesm wiekowa pania a starym ludziom takie jaja sie zdarzaja nagminnie:confused:


Beata zdawaj relacje, ja na razie znam 1 laske co chwali, 1 co jej wkladka wypadla po pierwszej @:cool2:

ja tez sie chyba bede musiala zadrutowac po urodzeniu babe, w sumie bardziej mi lezy by L sie wykastrowal:-D
 
hello, my wrocilismy ze szczepienia tymka- płaczu nie było,bo od razu do buzi chrupak :-D
mały wazy 9330 i 71 długi wiec kula, doktorka powiedziala,ze wyglada dobrze i zadnych diet dla niego. Prawidłowo sie rozwija i zdrów jak ryba !!!!! chyba ten basen go hartuje

Anja ja tez z dwunastki, tak cos mi sie wydawało,ze tam Ciebie widzialam :) ale o rok starsza chyba,bo ja 79.

Telefon w pralce - niezle. Ja raz swoja kotkę bym wyprała- ona jak byla mała to biala jak snieg była i wlazla w biale pranie,ktore akurat wrzucalam do bębna- cale szczescie,ze sie pranie ruszyło,bo byloby po kotce:szok: chodzilam pol dnia roztrzesiona i teraz dokladnie sprawdzam pralke...

Wkladke zakladamy po 16tej. Ja znam z bliskiego otoczenia jedna, ktora wlasnie chwali tylko mowi,ze ja bolało przy zakladaniu- ból pojecie względne wiec powiem jak bylo. aaa moja mama tez ma i jest zadowolona, tzn juz musi wyjac,bo czas minal.
to moje koty:
czarny rasa europejska ;)
Ariel vel Miśka szkocki fold
i szary Alex vel Przeciąg tez szkocki fold
m11qp.jpg

2m424uh.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry