reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
dziewczyny jak wlazlam na grudniowki 2006
to jedna z mam poleciła gazete "BABY" nr 4 z bajka o wielorybku MUMU:-)
dziewczyny to jest suuuper bajka:-) bez przemocy:-) a zamiast słow jest gaworzenie i guganie
Alicja nie mogla sie oderwac od TV:szok: :szok: skoro nie dam rady jej od tv odciagnac:no: to niech na cos ok popatrzy

super baja
 
Witam,
Alusię i jej mamę Asię. Moja córka ma na imię tak samo jak ty a jej pani doktor twierdzi, że to piękne imię bo też ma tak ie samo imię. Moje maleństwo jest z 13.11.2006. Anulka33 moje suwaczki działają jak należy z tej samej strony co ty masz bo widzę, że masz nawet jeden podobny do mojego




 
słuchajcie no nie bardzo kumam z tymi suwaczkami ,a wiec ;weszłam w edytuj podpis i ukazała sie ramka i kliknełam w ODśWIEż RAMKę i momentalnie mój suwaczej\k przesunał sie o jeden dzien ,czyli tak jak powinno byc pokazuje teraz ,i nie wiem czy codziennie bede musiała tak robic aby sie przesuwał skoro sam automatycznie sie nie przesuwa ?kużwa ale namieszałam ale moze któras skumała o co mi chodzi bo juz sama sie placze .sorki ,ale moze własnie w moim przypadku musze codziennie wklejac od nowa suwaczek skoro sam nie działa .?:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Hej hej,
Jestem Kasia (część z Was pewnie zna mnie z Grudniówek'06)
Mam synka Piotrusia, który w tej chwili ma 4 miesiące
Wygląda oto tak:
photo20036vr3.jpg


Mam pytanie: czy znacie może w okolicach Trójmiasta jakieś fajne miejsca nad jeziorkiem, gdzie jest w miarę czysto (bez petów i psich kup), gdzie można by w lecie pojechać posiedzieć z takim maluszkiem? :happy:

Pozdrowionka dla wszystkich maluszków trójmiejskich
 
Cześć dziewczyny!

Dawno mnie nie było, ale jakoś nie mam ostatnio czasu usiąść spokojnie na tyłku... Dzisiaj np. byłam z moją kumpelą na przymiarce sukni ślubnej, bo w lipcu wesele, a ja mam być świadkową:szok: Swoją drogą sama muszę się rozejrzeć za jakąś kreacją:confused: Poza tym przez tą pogodę i siedzenie w domu mała nie chce mi za bardzo spać:-( dziś męczyłam się przez 1,5h, by zasnęła:tak: Niestety, nie mam tak jak Abejka, oooj nieee:no: , moja córa za nic myśli sama zasypiać:wściekła/y: nie wiem, kiedy jej się 'zachce'...

Idzia ucałuj urodzinowo od 'cioci' Komarkowej swoją córcię:-) Czekamy na relację z jej urodzin i oczywiście na fotki, jak zdmu****e świeczkę, itd.:tak: Tymczasem zauważyłam u Ciebie nowe zdjęcie dzieciaczków, ale o ile dobrze liczę na zdjęciu jest ich trójka, Idzia, czy Ty coś przed nami ukrywasz:confused: ;-)

Asiuk Jakubek dalej budzi Cię tak rano, czy już się przestawił na późniejsze pobudki:confused: Ja zwykle od 6 - 6,30 już nie śpię:wściekła/y:

A gdzie Martka_79 się podziała:confused:

Kasia_z polecam jezioro w Bieszkowicach i Nowym Dworze Wejherowskim (jezioro Borowo), choć w upalne dni schodzi się dość sporo ludzi...

Pozdr.
 
reklama
Ach no i zapomniałam powitać nową koleżankę:-) Mamusia Asia poszłam za Twoją radą i kupiłam tę gazetkę z bajką, nawet niezła, ale mała słabo na razie nią zainteresowana, woli posłuchać muzyki, może to i dobrze:-) Napisz coś o swojej córci, czemu jest nieznośna:confused:
 
Do góry