reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

A czas jakiś się zawsze znajdzie np. rano jak dzieci śpią bo wstaje o 5.30 i robie mężowi kanapki do pracy, wieczorem kiedy dzieci już śpią. Czasami nawet w środku dnia znajdzie się jakaś wolna chwila. W tej chwili haftuje Anioła stróża dla córki mojej ciotki (na roczek), tego wyhaftowała moja teściowa a ja haftuje takiego samego. Ostatnio skończyłam znak zodiaku (baran) dla mojego brata, który go dał w prezencie na urodziny swojej dziewczynie.
 
reklama
a ja sie jeszcze szlajam po necie...pograłam w 3-5-8...na kurniku

a jutro (dzisiaj) zobaczycie jak długo będa nasze dzieci spały...ja juz przestawiłam zegary, aby delektować sie pobudka jutro "o godzine pózniej"



Buziaki........................................... .............................ide spać...... __________________
Kochana nie wzięłaś pod uwagę mojego Kubusia. Złośliwiec obudził nas godzinę wcześniej a nie godzinę później:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:- czyli o 5 starego czasu, a miała to być 7 nowego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Już nie wiem co mam z tym dzieckiem zrobić, je w nocy 3 razy a od 4 rano to już urzęduje tak że nie pośpię sobie. Załamka!!!
 
Kochana nie wzięłaś pod uwagę mojego Kubusia. Złośliwiec obudził nas godzinę wcześniej a nie godzinę później:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:- czyli o 5 starego czasu, a miała to być 7 nowego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Już nie wiem co mam z tym dzieckiem zrobić, je w nocy 3 razy a od 4 rano to już urzęduje tak że nie pośpię sobie. Załamka!!!

Asiuk witam w klubie:tak: Paulinka robi to samo niestety:-( zamiast o 7 to budzi mnie dalej o 6:wściekła/y: czyli o 5 starego czasu...:wściekła/y: :wściekła/y: też już mnie męczy to wstawanie do niej w nocy (min. 4 x). Nie da się funkcjonować w ciągu dnia na 100% po nieprzespanej nocy, ale jakoś muszę się przemęczyć te kilka miesięcy, zanim odstawię małą od piersi.

Witam nową koleżankę na forum:-D Katarzynab1983 słowa uznania za haftowanie:tak: , musisz być nieźle zorganizowana:-) Mojej koleżanki mama też haftuje. Super sprawa. Ona wyhaftowała sobie motywy roślinne i powiesiła w kuchni, no i ikony, poza tym haftuje też obrazy np. Van Gogha, zwykle spędza na haftowaniu długie zimowe wieczory i ma kobieta zajęcie:tak: . Kasiu a w związku z czym ta kontrola w poradni ortopedycznej, jeśli można spytać:confused:

Paulince pomaga krem specjalny emolium:tak: , tzn. dalej ma te plamki, ale już nie takie czerwone i suche:-) same mleczko mimo iż aplikowane codziennie przeze mnie nie pomagało:no:
Pisałyście ostatnio coś na temat czapek. Paulince po urodzeniu (wrzesień) zakładałam 2 bawełniane, potem już przeszłam na jedną grubą zimową i zakładam jej ją jeszcze teraz, bo wydaje mi się, że mimo iż słonko świeci to jednak jest zimno, ale mam już zakupioną jedną welurkową na wiosnę. Na lato kupię jakąś bawełnianą z daszkiem:-) Ogolnie ubieram jeszcze małej 2 warstwy pod kurtkę czy kombinezon (tzn. body + bluza/sweterek).

Miłego dzionka życzę:-)
 
katarzyna witamy :)
martka - sliczne zdjecia malutkiej :)

a my mamy szpital w domu ... michal antybiotyk (katar i ucho); ja katar po pas i chrypka ... kamila wczoraj miala goraczke - dzisiaj lepiej ...
taka ladna pogoda a my gnijemy w domu ...
 
no ja już po spacerku.faktycznie w tej spacerówce fajniej,nawet jeżeli Julka jeszcze nie siedzi.
współczuję wam dziewczyny tego wstawania w nocy;moja spi tak od 21szej do 7 rano bez zadnego wstawania na jedzenie.i zaczęła przesypiać noce mniej więcej jak skończyła miesiąc.:ninja2:

Idzia, życzę powrotu do zdrowia całej rodzince:happy:
 
A co do haftu to miałam wyhaftowane także papieża Jana Pawła II, słoneczniki ale je sprzedałam. Również miałam wyhaftowane małą pamiątkę z okazji narodzin dziecka to dałam ją w prezencie synkowi kuzynki.
 
reklama
Dziewczyny jak myślicie, przegotowywać małej wodę mineralną przed podaniem:confused: takie są zalecenia specjalistów, a Wy stosujecie to w praktyce:confused:
 
Do góry