reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
dziekujemy wszystkim za zyczonka

dziuba ,tak na prawde to W jest od wszytkiego innego bardziej niz od ciaz, ma specjalizacje zendokrynologi ionkologii ginekologicznej, jesttez poloznikiem
prowadzi duzo ciaz powiklanych i jest swietnym specjalista, :tak::tak:

ale jak sie mi przyznal niezbyt lubi telefony w srodku nocy...ze cos tam brzuszek swedzi, jak na drugi dzin przeprowadza mega skaplkowana operacje onkologiczna i musi sie wyspac:sorry2:
 
Marciaag - reszte historii mamy umiescic na stronie, moge przesłac Tobie na mail zanim zamiescimy na stronce -maz nie ma chwilowo czasu:( a on to wrzuca.

ja moge polecic swojego gina pracuje w klinice invicta dr Adam Stencel.on prowadził moja ciaze i powiem,ze nie pojde do zadnego innego- jest super. Kiedys leczyłam sie u śp.dr Irgi,moim zdaniem Stencel jest równie swietny!
 
marta miteżostatnio przesyłka zginęła na poczcie, wysyłałam do Wejherowa do babci list polecony piorytet z drobiazgiem na święta do dzis nie doszedł... reklamację złożyłam ciekawe co napiszą?


Dziewczyny znacie jakieś miejsce w Poznaniu gdzie mozna zanocować? decyzja podjęta wybieram się na targi budowlane!:tak:
 
Minka ja jestem z Poznania (byłam) i znam wiele hoteli, tylko czy ty chcesz blisko targów czy może być trochę dalej. Aha i lepiej wcześniej rezerwować.

My wczoraj byliśmy u pediatry bo mały od soboty biegunkę miał i kaszelek no i zapisała kilka lekarstw- a co za tym stoi musimy siedzieć w domu!

Co do przesyłek to moi rodzice wysłali paczkę dla małego na gwiazdkę 15.12 priorytetem, a paczka przyszła wczoraj. Super działa poczta!

Co do lekarzy to mogę polecić dr M. Branickiego z Zaspy.
P.s. A macie jakieś wieści od Jaśminkowej mamy
 
reklama
Cześć

ale jestem mega niewyspana.Spać nie mogłam a jak usnęłam to Oliwia się budziła i znowu usnąć nie mogłam :-(

emkajot prześlę Ci na PW adres mailowy :-)

dziuba jak Wam idzie remont?

ja zaraz szału dostane.Oliwia od soboty nauczyła się wchodzić na krzesła i teraz non stop na nie wchodzi a ja ją ściągam i jest ryk...Oszaleje chyba dzisiaj...:baffled:
 
Do góry