reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
hej dziewczynki:)
Witaj ANIU, trzymam kciuki , ale nie przesadzaj z tym katowaniem;-)
Marta smakowity ten torcik i naprawdę wygląda bajkowo:tak:
Iza no widze , że i twoje mała daje ci popalić...:-(ja juz nawet nie marzę o takim współnym wypadzie z Wami do kina ...:-(.
Wczoraj byłam nn usg...mój robaczek nie chciał sie obnażyć:sorry2:...wyszło z obliczeń , że jest o tydzień i trzy dni większy:szok:, tak jakbym byla w 13 tygodniu ....nie wiem czy przypadkiem się nie walnęłam w dacie ostatniej miesiączki:wściekła/y:..albo co???:dry:
Milego dzionka:)
 
cześć babeczki
ja się nie udzielam bo humor ostatnio do bani (humory ciążowe :confused2: )

dziś mam kontrolę u gin, dam znać po wizycie
 
Wczoraj czytałam do późna świetną książkę, wciągnęłam się i nie mogłam jej odłożyć a dziś rano Pati zarządziła darcie o 5;30, więc tak Aniu, troszkę daje popalić i dzisiaj wyglądam jak zombie. Aż się boję w lustro spojrzeć ;-):sorry2:

Ivi - zatem buziak na miły początek dnia i poprawę nastroju:
1460.jpg

Powodzenia na wizycie!

Carola też była na wizycie w poniedziałek... Pisała co i jak czy niedoczytałam?
 
Dopiero wstałam :-)

A ja dzisiaj ide do kina nie chce mi się w domu siedzieć Mała pobawi się zabawkami pobiega i wrócimy do domu :-)

ivi uśmiech proszę :happy2:

iza ja kupiłam sobie książkę miesiąc temu i jestem na uwaga 21 stronie :baffled:

idę sie myć później napiszę więcej\

Miłego dnia
 
witajcie o poranku:tak:

iza: to bierz córę do łóżka i odsypiajcie:tak::-)no to masz w domku już prawie dorosłego syna! czasami jak sobie myślę o burzy hormonów,która nas czeka, to mi się słabo robi, tymbardziej, że pewnie cała trójca sprzeży się w tym samym czasie:sorry2:

ana: no, ja teżnie dałabym już rady obejrzeć spokojnie filmu:baffled:ale jestem ciekawa, kto tam w środku jest:-)
ivi: miłego dnia!pomyśl jeszcze troszkę i będziesz tuliła Tymcia:-)
marciag: śliczny tort!!widzę, że z Oliwci robi się niezły rozrabiak:-)

My już od rana sami, teraz jeszcze czekają mnie 2 nocki samej i potem będe miała męzusia na 3 dni w domku:-Dnormalnie nie mogę się doczekać,dziś spróbuje coś niecoś w szafach poukładać,ale nie wiem czy dam radę:dry:
U nas też zęby rządzą, a dla urozmaicenia byłam wczoraj z Antosiem u lekarza, bo w ciągu 2 miesięcy,, mlódy ma już 4 raz kaszel oskrzelowy, okazało się (tak jak się domyślała), że ma alergie, tylko nie wiadomo jeszcze na co :dry:teraz mam go tydz inhalować, po tyg kontrola, i dostanie lekarstwo przeciw alergiczne na bazie sterydów, żeby nie iał napadów kaszlu. Cholera, nastepne na sterydach:wściekła/y:Rita za to po wczorajszej kontroli, maustaloną najmniejszą dawkę a od 1 maja odstawiamy:tak:mam nadzieję, że tym razem na równie długo jak ostatnio:tak:
A tak po za tym, nie wiem jak Wy ale ja już na Wiosne czekam :-)Chociaż ilość śniegu nie napawa optymizmem;-)
Uciekam zupkęnastawić, może jeszcze kawki się napiję :tak:miłego dnia wszystkim!!
 
Teraz proszę pomoc
Do wyboru 4 rodzaje mięs...Lista poniżej

m4.jpg
m1.JPG


Zakąsek do wybory 8 lista poniżej

m2.jpg


m3.jpg


Czekam na propozycje jak macie chwilkę czasu :-)
Na dzień dzisiejszy liczba gości to 49 osób plus my
 
Cris kochana, to nie wypali, gdyż młoda skacze po tatusiu zmiast spać a tatuś potem niewyspany wyżywa się na mamusi ;-)

Marta to może tak:
1. z mięs:
* pieczeń z indyka z borówką lub żurawiną
* roladki z serem i porem
* żeberka z jabłkami
* zrazy wołowe (uwielbiam mniam mniam!)
2. zakąski:
* szparagi w szynce
* śliwka owijana boczkiem
* jajka faszerowane owijane szynką
* klopsiki wieprzowe w sosie pieczarkowym
* łosoś wędzony
* eskalopki w zalewie winnej
* koreczki różne (zawsze się sprawdzają)
* i sałatki na lepsze trawienie :-)

To oczywiście tylko propozycje, bo wiadomo że Ty lepiej znasz swoich gości, i ich preferencje smakowe. Na pewno młodzież zje więcej nowinek niż starsi, którzy wolą znane smakołyki.

Co czytasz ciekawego?
 
reklama
Marta,moge ci jedynie powiedzicjak zrobilam u mnie;-)

z mies to ja ci za bardzo nie pomoge,bo ja jesm tylko drob i ryby.. moze ta kaczka w jabkach fajnie co?

ja zrezygnowalam u siebie na W ze sledzi i jajek, bo to niezbyt eleganckie dania, dobre na jakas domowa impreze, ale to w koncu WESELE, wiec powinno byc troszke bardziej wykwintniej niz jajka i sledzie za 2 zeta:nerd:tak uwazam, ale to twoi goscie wiec nie wiem.

ale powiemci,ze chyba te jaja i sledzie to jakies komunistyczne zamierzchle czasy, gdzie niczego bardziej WOW nikt sie nie spodziewal, zjedli jaja i sledzie , zapili czysta i bylo git:szok:

mysle,ze ludzie chodza czesciej do knajp,jezdza po swiecie i maja troche bardziej wyostrzoony gust na to co biora do ust, czy pija;-)

na weselu u naszego kuzyna bylo 150 osob, wieszosc mlodzi jappis i nkt tych sledzi i jajek nawet nei tknal,staly smutnie do samego rana:-)

aha jeszcze jedno
zamowilismy mega specjalne wino z limitowanej seri, bo wiedzilam,zemoja rodzina popija tylko dobre wino... i co :cool:o 9 taxi musiala przywiesc skrzynke wódy:baffled:

wino pilismy jeszcze w domu przez 3 msc:-D

zycze dobrych decyzji w sprawie menu.. mi to zajelo 2 tyg.:-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry