reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

reklama
Witam koleżanki z Trójmiasta.

Zwracam się do Was z prośbą w znalezieniu noclegu w Gdańsku, na noc z 2/3 czerwca br. dla 5 osó. W internecie znalazłam namiary na schroniska, domy studenckie itp. Niestety, miejsca tanie są już niedostępne. Może któraś z Was zna kogoś, kto wynajmuje pokoje? Potrzebujemy po prostu gdzieś przenocować, warunki nie muszą być luskusowe, a cena ok. 20-25 zł. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
 
Hej dziewczynki!

Ja tak na chwilunie tylko, ale obiecuje napisac cosik wieczorem.

Jesli chodzi o spotkanie- to mi pasuje jak najbardziej- mamy wolne z powodu wizyty Benedykta XVI ;D Tylko, ze raz: jest dzien Matki, wiec musze odwiedzic swoja rodzicielke i tesciowke, a dwa umowilam sie z kumpela... moze jednak gdyby i Wam nie przeszkadzalo, to namowie ja na ten park? Jest mama 6 miesiecznego Tomka, ktory urodzil sie w polowie listopada jak Ingusia Nathalie, wiec na pewno znajdziemy wspolny jezyk ;)

busia_m wejdz na nasza trojmiejska strone www.trojmiasto.pl i sprawdz noclegi, lub w ogloszeniach- mam do wynajecia. Powiem jednak szczerze, ze na jedna noc bedzie Wam ciezko znalesc cos taniego... Tanie noclegi sa na wiecej nocy, bo zarobek z jednej doby, nie jest wymierny do sprzatania i prania poscieli (za czasow studenckich pracowalam w biurze nieruchomosci). Mimo to trzymam kciuki i zycze udanego wypoczynku w Gdansku!

Oki, odezwe sie potem! Buziaki!
 
No dobra to ja się biorę za organizację : SPOTKANIE PIĄTEK GODZ. 11:30 W PARKU OLIWSKIM PRZY GŁÓWNEJ BRAMIE!!!


Kto będzie ten będzie,oczywiście jeśli nie bedzie padać.Można się spóźnić,bo przecież w parku ciężko się zgubić ;) Pasuje wam ta godzina? Keterek oczywiście bierz ze sobą koleżankę,jak ma dziecko,to myślę,że przyjmiemy ją do naszego grona :p

Co do kwater to ja nie pomogę.

Idzia i Nathalie co świrujecie,co wy się wogóle pytacie czy możecie być ??? Ja już kiedyś wspomniałam,że wy będziecie atrakcją spotkania,bo macie małe bąbelki :D

A ja to bym chciala,żeby mój Łoś był pracocholikiem,przynajmniej nie byłoby czasu się kłócić  :-[  :-[  :-[
 
dawidowa pisze:
Więc po raz kolejny sprawdza się moja teza iż urodzic w czerwcu jest fajnie,bo gdyby teraz była zima i miałabym cały dzień siedzieć z tym łobuzem w domu,to bym zwariowała!!! Oby nastepnym razem tez mi się tak udało na maj lub czerwiec,ale to najwcześniej za 2 lata startujemy :p
Kurcze to ja bede miec przechlapane bo urodziłam w styczniu czyli Olcia roczke bedzie mieć zimą wiec zostaje nam tylko lepienie bałwana
jeśli zima dopisze ;)
 
Idzia po południu musi odebrać Michała z przedszkola,mnie też nie pasuje,no i jest to dzień matki,więc pewnie większość,tak jak Keterek pojedzie w odwiedziny po południu.
 
dawidowa - dla mnie moze byc i 13:30 ale o 15 to ja sie musze zmywac po michala do przedszkola - ale 1,5 h spaceru chyba wystarczy :)
ja sie do was dostosuje ;D

a glowna brama to ktora to jest ???
 
reklama
Do góry