reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

Martynka, super że jesteście już razem na miejscu całą rodzinką :) A kasa nie jest najważniejsza.

Sorki że sie nie odzywam ale nadrabiam zaległości zdjęciowe ze ślubów (niebawem na blogu moje pierwsze spełnione marzenie i najpiękniejsze zdjęcia jakie for ever zrobiłam) no i remont pokoju dzieciaków daje po głowie.

A jeśli chodzi o lipcopad - no comments !!!! :(
 
reklama
a ja jestem z dobrymi wieściami :) bylam u gin, z dzidziolem wszystko ok, ma już 1,75cm!! :) wielka fasolka mi rośnie :D

ale straszliwie pusto się tu zrobiło! co to, sezon urlopowy??
 
Ivi ciesze sie , super , troche Cie ie było i tak sobie myślałam jak tam sytuacja globalna:-D!!gratki !!!
Iza kurcze poszłabym ale filmy nie w moim guscie ...ja i minka na 12% idziemy w piatek na bibe , moze sie stykniemy też??
 
ivi - cudowne wieści!! niech Ci spokojnie czas w ciąży mija i maluszek ma się zdrowo :)

Martyna - nareszcie jesteście razem! kasa nie najważniejsza, jak się wkręci to może dostanie parę zł więcej, na pewno będzie dobrze! a jak tam malutka rośnie? i jak Rafał się dogaduje z siostrą??

faktycznie pusto tu, wszystkie odpoczywają. My też się lenimy, jak nie na działce to w domu. Oczywiście S w pracy a my z małą w domu, kompletujemy resztę wyprawki dla Mileny, został jeszcze wózek, wanienka, materac do łóżeczka i jakieś tam pojedyncze drobiazgi. Skurcze mam co chwile i mega bolesne, więc jest nadzieja że się sypnę wcześniej, mała już waży ponad 2,5kg a za parę dni zaczyna się dziewiąty miesiąc, więc już jestem spokojna. Muszę tylko jeszcze w domu trochę przyszykować, okna umyć, lustro w zabudowie w przedpokoju, poprasować wszystkie ciuszki i przygotować zestawy ubranek i rzeczy które mogą sie okazać potrzebne. Ostatnio S pomylił rocznicę naszego ślubu z urodzinami Martyny (co z tego że rodziłam w środku zimy??), a wczoraj miałam imieniny to dzwoni z życzeniami urodzinowymi. Także na niego jakoś nie liczę specjalnie...

piszcie co u Was, buziaki!
 
Mam nadzieję, że się dziewczynki porządnie wyszalałyście :) Myślałam czy się do Was nie podłączyć, ale byłam po dwóch dniach pracy po 10h pod rząd i myślałam że dzisiaj remontu będzie ciąg dalszy. Ale, nie był dzień zakupowy bardziej, więc wypoczęłam :)

Iwonka - no faktycznie super wieści, tak trzymaj :)
 
Ana, jak tam paznokieć?

Dziuba, zazdroszczę tych gór.

Anja, nie doczytałam wcześniej o tej dziewczynie. Przykre..

Ivi, jak Twoja kruszynka?

Straszna pogoda. Nic nie można zrobić.. Nawet do sklepu wyjść bo mój Adaś nie znosi być pod tą folią. ;/ Nie mam pomysłu jak go do niej przekonać.
 
reklama
no przekichane jak nie chce tej foli, ja tez nie mam pomysla ,
co do pazura juz jest nowy , ale długo mu wyrastał , strasznie to wyglądalo , ale stanelo na tym , że nic nie robiłam , tylko obserwowałam czy jakaś ropa czy zakażenie , ale nic sie nie wdało i żyło własnym zyciem.

mój jutro juz wraca do N ja tu na razie zostaje bo na polanki co tydzien mamy testy przez pare tyg...

ogolie puchy na forum , co :szok:
 
Do góry