reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kobitki pomocyy

Maita0334

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2020
Postów
15
Mam do was pytanie. Mianowicie chodzi o to że mam podejrzebie tego że jestem w ciązy ale nie jest ono jeszcze potwierdzone... Mam 17 lat , za jakiś czas juz 18cie.. Dnia 7.11 pekła nam prezerwatywa.. 6.11/8.11 miałam owulacje. Kilka dni po owulacji czułam ból w podbrzuszu. Teraz juz prawie 3 tygodnie od tego zdarzenia, wydaje mi sie ze powiekszyły mi sie piersi, czasem mrowi mnie w nich i sędzi, mam duzą ilość mlecznobiałego śluzu (któremu nie towarzyszy ból, pieczenie czy swędzenie pochwy) i cały czas zawroty w głowie. Na poprzednim teście wykonanym w przed dzien miesiączki której do dzis nie ma (6dni opóźnienia) była ledwie widoczna, jedynie pod kąt 2 kreska.. Czy już mogę sie cieszyc ? Uwazam że dziecko to dar od boga i jesli mi taki ta to nie ukrywam bedę szczęśliwa ze mnie wybrał..
 
reklama
Rozwiązanie
W tygodniu pójdę do ginekologa, nasz szpital jest covidowy i niestety nie przyjmują, troszle czytałam w necie, nie miałam bólu poronnego więc juz sama nie wiem... To co widziałm to był taki jaby czarno czerwony "skrzep" po czym mama powiedziała mi ze mogło to byc poronienie i ze macica sie oczyszcza i w tygodniu mamy isc do ginekologa
Jeżeli na teście jest druga kreska, nawet słabiutka, to tak, jesteś w ciąży. Powtórz test, albo zrób badanie z krwi beta hcg, które da Ci pewność na sto procent. Czy Twój chłopak ma takie samo zdanie na temat potencjalnej ciąży?
 
Jak najbardziej możliwa jest ciąża. Tylko powtórz test bo niektóre testy mają mocne kreski testowe i mnie np tak testy z rosmana zwodziły. Jeżeli masz pomoc od rodziców i partnera to super, bo jesteś taka młoda a dziecku trzeba wszystko zapewnić a nie tylko modlitwę.
 
Mój ma 22l, jest nastawiony na każda ewentualność i ma już zarys planów na wszystko tylko najpierw muszę mieć pewność 100% czy jestem
Jeżeli na teście jest druga kreska, nawet słabiutka, to tak, jesteś w ciąży. Powtórz test, albo zrób badanie z krwi beta hcg, które da Ci pewność na sto procent. Czy Twój chłopak ma takie samo zdanie na temat potencjalnej ciąży?
 
Jak najbardziej możliwa jest ciąża. Tylko powtórz test bo niektóre testy mają mocne kreski testowe i mnie np tak testy z rosmana zwodziły. Jeżeli masz pomoc od rodziców i partnera to super, bo jesteś taka młoda a dziecku trzeba wszystko zapewnić a nie tylko modlitwę.
Użyłam testu babyboom 25uml , na szczeście mogę się polegać na rodzicach i chłopaku, na ich wsparciu i pomocy
 
Użyłam testu babyboom 25uml , na szczeście mogę się polegać na rodzicach i chłopaku, na ich wsparciu i pomocy
To dobrze ;) ale serio powtórz test, babyboomy też lubią oszukiwać. Skoro chcesz mieć dziecko, jak nie teraz to raczej szybko będziesz w ciąży. Jeżeli rodzice i chłopak wspierają Cię w zakładaniu rodziny (chociaż myślę że oni jeszcze nie znają Twoich planów, bo pisałaś że się zabezpieczacie) to nic tylko w sumie pozazdrościć, znam taką dziewczynę rodzice jej praktycznie wychowali małą, ona spokojnie skończyła szkołę, potem studia. Ślub co prawda z innym i drugie dziecko dopiero po 30 ;) Więc jeżeli się starasz to Powodzenia☺ tylko jeszcze pamiętaj, żeby chłopak też był świadomy, że robicie dziecko, bo potem nie musi ale może być ciezko, jak to z facetami bywa, szczególnie młody mi ;)
 
reklama
Jak mam to interpretować ? Czy tylko ja mam vo$ z oczami czy wy też widzicie 2 mega bladą ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-11-27-07-20-32-1.png
    Screenshot_2020-11-27-07-20-32-1.png
    195,4 KB · Wyświetleń: 195
  • Snapchat-1416682061.jpg
    Snapchat-1416682061.jpg
    231 KB · Wyświetleń: 183
reklama
Do góry