reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kojec, chodzik itp - czyli kupujemy nowy sprzęt dla dziecka

ja ogladalam rozne misie ktore reaguja na polecenia przerozne ruszaja mordkami oczami jak zywe i mozn sie do nich poprzytulac bo sa mieciuchne i milusie :D

ale z drugiej strony jak wspomnialam wczesniej mala jest cala zafascynowana ksiecznikami i jeszcze dzis "CindarellA" doszla wiec moze cos ksiezniczkowatego :D
 
reklama
Nasza lubi koty wręcz fanatycznie. Jak jakiegoś zobaczy to mamy przekichane. Dlatego dziś mała już pod choinke ma kupionego interaktywnego kota, ale ta cena zaporowa.
 
Belgrano, u nas dwa zywe, wiec interaktywnych nie kupujemy, ale za to Jagoda ma obsesje na punkcie pizam z kotami ma juz trzy, a jedna z nich dzisiaj na milolaja dostala - i oczywicie juz w niej spi....
 
A macie juz jakies pomysly na Boze Narodzenie? Ja wlasciwie juz wszystkie prezenty mam pokupowane, poza mezem. Malej kupilismy hulajnoge, bo juz od dawna jak ogladala teletubisie to chciala takie brum brum jak ma Po ;-) Po pierwsze trzykolowa, a po drugie na razie bedzie jezdzic w domku, a zanim sie zrobi cieplo to kupimy jej kask i ochraniacze :-)

A hulajnoga taka:
Hulajnoga Worker Tri
 
Karoo hulajnoga pierwsza klasa:tak: My Matyli kupiliśmy już we wrześniu ze względu na to że zawsze był płacz na podwórku że inni mają a ona nie. Ale kupiliśmy jej od razu normalną żeby znów nie było problemu że inni mają na dwóch kólkach :rofl2: i nawet szkrab daje sobie radę :tak::-)
 
Sara uwielbia wszystkie postaci Disneya - poczawszy od Myszki Miki, skonczywszy na Bestii z "Pieknej i Bestii" :-p

Karoo, rewelacyjna ta hulajnoga! :tak: Ale Jagodzianka bedzie miec frajde :tak::-DZwlaszcza jak cieplo sie zrobi i bedzie mogla smigac po podworku :tak::-)

Sara od aniolka "zazyczyla" sobie taka metrowa Sniezke Disneya :baffled::-p Ostatnio nie chciala wyjsc bez niej z Tesco, ale obiecalam jej, ze pod choinke dostanie, wiec chyba bede musiala jej kupic, bo ona bardzo pamietliwa jest i potem sie obraza :-p;-):-)
Ludzie sie strasznie smiali w Tesco, bo Sara jak zobaczyla ta lalke to zaczela wolac mojego tate, ktory stal przy innym regale:
"Dziadziusiu, oć tu sibko, pać, duzia śnieźka" :-D:-D
 
karoo bardzo fajna ta hulajnoga:tak:
sandra to ci Sarka wymyśliła:-D:-D:-D prezent masz już z głowy:-p
Zuzi już kupiłam klocki, Wojtek dostanie monopol, ale dla Aluty jeszcze nie mamy konkretnie wybranego prezentu, pewnie coś z Kubusiem albo Myszką Miki:-p
 
reklama
Przez ostatni miesiąc Matyla śpi z nami ze względu na to że choruje i często się budzi w nocy. I teraz jak już się jej poprawiło nie chce spać w swoim łózku więc dla przekupstwa kupiłam jej pościel z peppą no i do tego musiałam kupić nową koldrę 140*200 bo te pościele dziecięce zazwyczaj są w tych rozmiarach a ona ma 160*200. Zobaczymy czy przekupstwo sie uda bo pościel dopiero ma nadejśc:tak:
535234771.jpg
 
Do góry