reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kołatanie serca

Bubu93

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2019
Postów
70
Hej dziewczyny
Od rana mam straszne kołatanie serca, byłam na sorze zrobili echo podali kroplówkę wysłali do domu chociaż te kołatanie nadal jest . Miała może któraś z Was kołatanie np cały dzień , bo że czasem kołacze serce w ciągu dnia to ok ale żeby cały dzień męczy mnie to strasznie
 
reklama
Rozwiązanie
Miałam tak przy problemach z tarczycą, z cukrem, i mieszane w ciąży :p Warto poszukać przyczyny. Lekarz rodzinny powinien zlecić Ci potrzebne badania. Ale skoro już miałaś problemy z nerwicą to może też być ten trop jak najbardziej.
Hej dziewczyny
Od rana mam straszne kołatanie serca, byłam na sorze zrobili echo podali kroplówkę wysłali do domu chociaż te kołatanie nadal jest . Miała może któraś z Was kołatanie np cały dzień , bo że czasem kołacze serce w ciągu dnia to ok ale żeby cały dzień męczy mnie to strasznie
Ja mialam, stwierdzili u mnie nerwice lękową. Mialam kołatania serca przez tydzień cały czas i tetno ponad 110. Bardzo nieprzyjemne. Dostalam hydroksyzyne. Pomoglo
 
Ja tak jak koleżanka wyżej również mam nerwicę. Już od dawna mam kołatanie serca i tachykardię czasem dość zaawansowaną bo jak się denerwuję to puls mam 180. Chodzę regularnie do kardiolog i wszystko(echo, ekg, próba wysiłkowa) dobre. W ciąży mi się te objawy nasilały, nawet trafiłam na izbę przyjęć bo przez godzinę miałam puls 170 i nie dał się opanować i dostałam doraźnie metocard. Kardiolog mówił, że gdyby dalej taki napad był to go wziąć. Na szczęście w ciąży tylko raz go musiałam brać.
 
No ja właśnie dostałam metocard ale za bardzo nie pomógł zobsxyzny czy do jutra przejdzie ale uspokoiłyscie mnie trochę dziewczyny , i wiem że to jest to bo leczyłam się na nerwicę , w sobote miałam mały wypadek i pewnie teraz mi to wszystko wychodzi
 
No ja właśnie dostałam metocard ale za bardzo nie pomógł zobsxyzny czy do jutra przejdzie ale uspokoiłyscie mnie trochę dziewczyny , i wiem że to jest to bo leczyłam się na nerwicę , w sobote miałam mały wypadek i pewnie teraz mi to wszystko wychodzi
Wypij sobie melise, moze trochę pomoże. polecam tez trening jacobsona. Naprawde pomaga rozluznic mięśnie. W internecie znajdziesz jak go robić.
 
Ja tez miałam tak przy nerwicy(i mam nadal w sytuacjach stresowych albo wieczorami ze zmęczenia, bądź na zmiany pogody) i mam za każdym razem przy większej infekcji ( gorączce, grypie, zapaleniu itd ). Doraźnie najlepszy jest propranolol, ale jeśli jesteś w ciąży wiem, że można betaloc (dostawałam taki i w szpitalu na tachykardie w drugiej ciąży i w tej ciąży kardiolog tez wyraził zgodę, jeśli często I długo byłoby ponad 100)
 
Ja tez miałam tak przy nerwicy(i mam nadal w sytuacjach stresowych albo wieczorami ze zmęczenia, bądź na zmiany pogody) i mam za każdym razem przy większej infekcji ( gorączce, grypie, zapaleniu itd ). Doraźnie najlepszy jest propranolol, ale jeśli jesteś w ciąży wiem, że można betaloc (dostawałam taki i w szpitalu na tachykardie w drugiej ciąży i w tej ciąży kardiolog tez wyraził zgodę, jeśli często I długo byłoby ponad 100)
Na obnizenie tetna propranolol jest swietny. Bardzo mi pomógł.
 
reklama
reklama
Miałam tak przy problemach z tarczycą, z cukrem, i mieszane w ciąży :p Warto poszukać przyczyny. Lekarz rodzinny powinien zlecić Ci potrzebne badania. Ale skoro już miałaś problemy z nerwicą to może też być ten trop jak najbardziej.
 
Rozwiązanie
Do góry