reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolczyki

agaced2002

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Marzec 2023
Postów
24
Witam w jakim miesiącu można przekuć uszy dziecku ? I jakie polecacie kolczyki bo totalnie nie wiem jakie najbezpieczniejsze i wygodne
 
reklama
Witam w jakim miesiącu można przekuć uszy dziecku ? I jakie polecacie kolczyki bo totalnie nie wiem jakie najbezpieczniejsze i wygodne
A ile ma Twoje dziecko? Tydzień? Dwa?
Nie uważasz, że kstro za wczesnie na taką rozkminę?
Daj dzjecku spokój, niech samo wybierze, kiedy będzie starsze, czy chce mieć kolczyki.
 
Wtedy, kiedy dziecko już samo powie, ze jest gotowe i chętne na kolczyki i chce je mieć, czyli jak będzie mieć kilka lat.

Po co robić małemu dziecku kolczyki? Pytając w jakim miesiącu to zakładam ze dziecko nie ma nawet roku. Taki maluch nie czerpie żadnej satysfakcji z tego ze je ma, bo tego nie rozumie. Odłóż ten moment na później, a teraz poprostu daj mu spokój w tej kwestii :)
 
Wtedy, kiedy dziecko już samo powie, ze jest gotowe i chętne na kolczyki i chce je mieć, czyli jak będzie mieć kilka lat.

Po co robić małemu dziecku kolczyki? Pytając w jakim miesiącu to zakładam ze dziecko nie ma nawet roku. Taki maluch nie czerpie żadnej satysfakcji z tego ze je ma, bo tego nie rozumie. Odłóż ten moment na później, a teraz poprostu daj mu spokój w tej kwestii :)
u nasto było dopiero na studiach 😂
 
Są kraje gdzie przekłuwa się uszy dzieciom jeszcze w szpitalu, zaraz po porodzie. Nie popieram tego, ale co kto lubi. To jest wybór matki i możecie go potępiać ale skoro pyta to dajcie jej jakąś radę.
Ja przekłułam córce jak miała 3 lata bo sama chciała. U kosmetyczki, kolczyki były ze specjalnego materiału. Już nie pamiętam co to. Później zmieniłam na złote.
 
reklama
Do góry